width=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1524]
Навчальна робота [303]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

Зорепадом летять роки…

Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. О.Майнової… Витоки його не губляться ні в просторі, ні в часі. Гортаючи сторінки літопису коледжу, ми з гордістю можемо сказати, що кожен рядочок його біографії писався золотими літерами, створюючи живий історичний зв’язок між поколіннями. На кожній сходинці шляху, довжиною в 128 років, запорукою успіху була самовіддана праця всього колективу, який завжди був високо професійним, компетентним, творчим, здатним до сприйняття та впровадження інновацій в справі підготовки високопрофесійних фахівців аграрного сектору України.

По-домашньому затишно і тепло пройшла 29 листопада в коледжі зустріч поколінь, приурочена 128-ій річниці заснування навчального закладу, яку підготували студенти групи М-41.

Зворушливо прозвучали  вітальні слова, з якими до присутніх звернулись директор коледжу Ольга Гордієнко, яка з теплотою згадала  всіх тих, хто творив історію навчального закладу, побажала всім творчої наснаги у виконанні почесної місії підготовки висококваліфікованих спеціалістів.

Учасники свята переглянули відеосюжети життєвого шляху коледжу, хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять тих, хто відійшов у вічність.

Поділились своїми спогадами,  взяли участь у бліцопитуванні ветерани педагогічної праці Змігродська Н.С., Мартишевська М.Ф., Гудзенко М.К., Конішевський В.А., Крот В.В., , Соловей А.П., Ярошенко Г.С., Бабич Г.О.

З вдячністю  про студентські роки говорили і нинішні   викладачі  Суліменко Н.М., Кучерявенко О.П., Філатова В.Л., Леденко О.П., Приємницька В.С., Соловей О.Ю., Хуртепа О.С.  

«Технікум, а нині коледж, залишив у наших серцях спогади про незабутню атмосферу родинності і дружби, гарних традицій, взаєморозуміння, пізнання нового, творчості, прагнення до розвитку особистості. Всі ці найкращі напрацювання з роками лиш збагачувалися мудрістю і досвідом. Сьогодні заклад дуже змінився, змінилися підходи у навчанні, у вихованні, але незмінною залишилася непідробна щирість, яка завжди відзначалася у спілкуванні викладачів з молоддю. Як і багато років тому, сюди хочеться повертатися знову і знову. За мудрою порадою, за підтримкою, а також поділитися своїми досягненнями й успіхами», – такий лейтмотив усіх виступів.

Задушевні музичні вітання  в ході свята прозвучали від аматорів художньої самодіяльності районного будинку культури Катерини Калініченко та Інни Ярмоленко, ветерана педагогічної праці Бабич Г.О, студента Артюха Михайла, працівника Максимова Юрія,  ведучих: студентів Баланчук Анастасії, Рагуліна Олександра, викладача  Птухи  В.П.

Протягом всього свята в залі панував піднесений настрій, переповнювали почуття гордості за здобутки навчального закладу.

Ми пишаємося своєю історією і з оптимізмом дивимось у майбутнє. Сподіваємось і впевнені, що нам вистачить життєвої мудрості, натхнення, професіоналізму, витримки та здоров’я, а це свято стане новою точкою відліку для подальших високих перемог.

  

  

  

  

  

 

                   Турчин І.М., куратор групи М-41, ведуча свята

Категорія: Оголошення та новини коледжу | Додав: verteletsky93 (29 Листопада 2019)
Переглядів: 11 | Рейтинг: 0.0/0 |


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Кафедра педагогіки НУБіП запрошує на навчання