>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [2207]
Навчальна робота [323]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

Засідання гуртка «Тайм-менеджмент»

Гурток «Тайм-менеджмент» об’єднує тих, хто цінує кожну хвилину свого часу та намагається встигати робити якомога більше для особистого розвитку. Кожне засідання - це можливість дізнатися щось нове про управління часом, проаналізувати ефективність його використання; обмінятися інформацією про процес планування часу, його види та методи; отримати практичні навички з самоорганізації, планування часу з використанням різних методик та інформаційно-комунікаційних технологій. 

15 березня відбулося засідання гуртка «Тайм-менеджмент» на тему «Аналіз витрат часу в системі тайм-менеджменту». Під час заходу гуртківці змогли проаналізувати власні життєві цілі, розставити пріоритети, ознайомитись з методичними інструментами, які допомагають планувати робочий час. Була чудова можливість проаналізувати витрати власного часу та  дізнатись всі секрети боротьби з так званими «поглиначами часу». Досліджувана тема стала поштовхом до власних роздумів, думок про подальшу роботу над собою, що сприятиме підвищенню продуктивності праці, професійному зростанню, створенню власного авторитету та іміджу.

Адже, час – це найцінніший  ресурс, що  дає безліч можливостей, які потрібно розумно використати. А час, витрачений на навчання та пізнання чогось нового – це хороші інвестиції у майбутнє!

 

 

 

Яна Соколовська, викладач економічно-облікових

дисциплін, керівник гуртка «Тайм-менеджмент».

Категорія: Оголошення та новини коледжу | Додав: fagreen039 (15 Березня 2023)
Переглядів: 10 | Рейтинг: 0.0/0 |

Онлайн рапортичка

Відскануй