>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1973]
Навчальна робота [310]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

Запали свічку пам’яті

Щороку в четверту суботу листопада вся Україна в жалобі схиляє голову перед нашими співвітчизниками – жертвами Голодомору 1932-1933 років. Голодомор - це не історична давнина, а глибока духовна рана, яка нестерпним болем пронизує пам'ять і його очевидців, і сучасне покоління.

Сьогодні, напередодні дня пам’яті, студенти першого курсу групи №3 згадують трагедію величезного масштабу – геноциду українського народу, вчиненого комуністичним режимом. Були переглянуті документальні фільми «Голодомор в Україні: спогади живих свідків», «Голодомор. Світ знав, але мовчав»,  проаналізовані історичні факти, спогади очевидців. Все це викликало у сучасної молоді багато роздумів: про життя, країну, про минуле, сьогодення і майбутнє; і тому закликають згадати всіх невинно убієнних і долучитися  до Всеукраїнської акції «Запали свічку» - запалити свічу у власній оселі та у своїй душі!

 Головне, що усвідомили студенти: голодомор 1932-1933 років - одна із найстрашніших сторінок української історії – не підлягає забуттю. Ми разом згадуємо трагічне минуле заради того, щоб уникнути повторів трагедії на майбутнє. А це стане можливим лише тоді, коли всі ми об’єднаємося навколо спільної мети - незалежності, розвитку, процвітання. Лише разом, згуртовані у єднанні, станемо непереможними!

 Алла Коник, викладач   історії

Категорія: Оголошення та новини коледжу | Додав: verteletsky93 (26 Листопада 2021)
Переглядів: 34 | Рейтинг: 0.0/0 |

Онлайн рапортичка

Відскануй