>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1973]
Навчальна робота [310]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 2
Користувачів: 1
fagreen039
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

Захист звітів з переддипломної практики

Переддипломна практика студентів IV курсу спеціальності "Менеджмент" є невід’ємною складовою  щодо практичної підготовки фахівців.  Вона спрямована на закріплення теоретичних знань, отриманих студентами за час навчання, набуття та удосконалення практичних навичок і умінь за спеціальністю "Менеджмент".
  13 січня 2022 р. серед студентів групи М-41 відбувся захист звітів з переддипломної виробничої практики на базі Товариства з обмеженою відповідальністю "Світанок".

     Студенти презентували уміння та навички, що одержали у процесі проходження переддипломної практики, зібрали аналітичну інформацію та проаналізували економічні основи функціонування підприємств, результати господарської діяльності на базі практики.

     Під час проходження переддипломної практики високий рівень знань продемонстрували   Лесенко Владислав, Калашнік Ярослава, Салата Анна, Скивка Іванна.

    Фіналом закріплення і поглиблення знань студентів, стали їх змістовні звіти, в яких було наведено стислу характеристику підприємства, аналіз виробничих процесів, представлено фото та відеоматеріали.

   Усі студенти отримали позитивні відгуки від керівника, залишилися задоволеними результатами проходження переддипломної практики.

    Адміністрація коледжу висловлює щиру подяку керівництву та спеціалістам ТОВ «Світанок», які забезпечили необхідні умови  для  виконання загальної програми переддипломної практики студентів, щедро поділились практичним досвідом, що дуже важливо для підготовки майбутніх фахівців зі спеціальні «Менеджмент».

     Вітаємо наших студентів із успішним захистом! Дякуємо за цікаві, насичені емоціями доповіді.

 

 

  

Лідія Березан,  керівник практики    

Категорія: Оголошення та новини коледжу | Додав: fagreen039 (13 Січня 2022)
Переглядів: 18 | Рейтинг: 0.0/0 |

Онлайн рапортичка

Відскануй