width=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1307]
Навчальна робота [303]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

Захист звітів про проходження технологічної практики

Оскільки технологічна практика сприяє поглибленню та узагальненню знань молодших спеціалістів, отриманих під час теоретичного курсу навчання, а також виробляє вміння комплексного підходу до вирішення конкретних завдань лісогосподарського виробництва то її основною метою є отримання професійного досвіду роботи в межах задач, які будуть поставлені у виробничих ситуаціях на підприємстві в подальшій професійній діяльності техніків лісового господарства.

7 травня 2019 року відбувся захист звітів 4 курсу спеціальності «Лісове господарство» про проходження технологічної практики де студенти представили свої доповіді за допомогою мультимедійних презентацій та відео виконаних робіт.

Студенти на високому рівні вели дискусію, що стосувалась робіт в яких брали участь та гідно виконали аналіз бази практики, лісогосподарських, лісокультурних та лісозасних робіт підприємства, зробили слушні висновки та пропозиції підприємству, а також зазначили, що набули навичок організаторської роботи зі спеціальності. Під час захисту студенти продемонстрували вміння користуватись документацією, застосувати набуті знання в практичній діяльності.

Студенти показали достатній рівень знань, робота комісії проводилась у дружній атмосфері з виступами, презентаціями, запитаннями, дискусіями.

  

Викладач А.І. Матвієнко

Категорія: Оголошення та новини коледжу | Додав: verteletsky93 (07 Травня 2019)
Переглядів: 14 | Рейтинг: 0.0/0 |

День народження
Журнал
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Кафедра педагогіки НУБіП запрошує на навчання