>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1942]
Навчальна робота [310]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

Захист курсових робіт

   18 листопада в групі Т-41технологічного відділення спеціальності № 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» відбувся захист курсових робіт з дисципліни : «Технологія виробництва молока і яловичини ».

    Студенти цієї групи, використовуючи підготовленні презентації і матеріали наявних курсових робіт,  успішно захищали обрані теми курсових робіт, які розробляли на матеріалах роботи базових сільськогосподарських підприємств Чернігівської області,  зокрема : «Організація годівлі корів у різні фізіологічні періоди на прикладі ТОВ «Світанок» (Клочко А.О.), «Системи і способи утриман-ня великої рогатої худоби на прикладі  ПОСП «Хлібороб» (Лисова В.П).

   Курсову роботу студенти захищали перед комісією, яка визначала рівень засвоєння теми та її фактичного матеріалу. При захисті курсової роботи студенти розкривали актуальність і зміст теми, вміло аналізували виробничо-економічні показники діяльності базових сільськогосподарських підприємств, давали ґрунтовні відповіді на запитання членів комісії (Філатова В.Л., Матвєєв Л.Л., Соловей О.Ю.) та вдало обґрунтовували свої висновки і пропозиції.

   Після захисту курсова робота оцінювалася за п’ятибальною системою.

Керівник курсової роботи Матвєєв Л.Л., викладач технологічних дисциплін.

 

 

 

Категорія: Оголошення та новини коледжу | Додав: verteletsky93 (18 Листопада 2021)
Переглядів: 14 | Рейтинг: 0.0/0 |

Онлайн рапортичка

Відскануй