>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [2207]
Навчальна робота [323]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

You can never understand one language until you understand at least two.

Geoffrey Willans

Значення англійської мови в сучасному світі настільки велике, що її знання не є розкішшю. Її вчать скрізь: у школах, коледжах, університетах, на курсах. Володіння англійською мовою – вже не дивовижна навичка, а необхідність.

Англійська мова є ключовим інструментом для міжнародного спілкування, і високий рівень володіння англійською мовою серед студентів дозволить їм повноцінно і ефективно брати участь у професійному та академічному житті.
Зі студентами першого курсу ( група #2) було проведено заняття на тему " In the world of art". Заняття проводилось за планом згідно робочої навчальної програми з дисципліни. Було дотримано усіх принципів навчання, а саме: принципу свідомості й активності студентів; принципу активізації пізнавальної діяльності студентів, науковості, систематичності й послідовності, наочності, принципу емоційності навчання.
Студенти вправно володіли вивченою лексикою, вміло виконували вправи по темі, аналізували тексти та вели діалогічне мовлення. Під час виконання вправ, студенти не тільки узагальнювали свої знання з англійської мови, але й отримали задоволення від заняття.

  

 

Викладач Наталія КОРОТЕНКО.

Категорія: Оголошення та новини коледжу | Додав: fagreen039 (15 Березня 2023)
Переглядів: 10 | Рейтинг: 0.0/0 |

Онлайн рапортичка

Відскануй