>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1709]
Навчальна робота [305]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

Відкртите засідання гуртка «Фінансист»

Проблема поширення шахрайства у фінансовому секторі існує в усьому світі. З метою уникнення загроз та викликів, які несуть фінансові шахрайства проведено онлайн відкрите засідання гуртка на тему «Фінансова безпека та шахрайство» на базі сервісу Zoom.

Шахрайство – злочин, спрямований проти власності, розкрадання чужого майна чи права володіння на чуже майно шляхом обману або зловживання довірою. Найбільшого поширення шахрайство отримало в умовах ринкової економіки і свободи підприємницької діяльності. Помилково думати, ніби жертвами фінансових шахраїв стають тільки неграмотні люди.

В ході проведення засідання студенти сформували цілісну систему знань з практики наявних фінансових шахрайств у сфері оподаткування, кредитно-депозитної галузі, страхування, валютних операцій, операцій з фінансовими активами з метою попередження адміністративної відповідальності щодо покарання, правильної поведінки при виявленні та оперування нормативно-законодавчими нормами фінансового права у галузях та сферах фінансової системи.

 

Оксана Майданюк, керівник гуртка

Категорія: Оголошення та новини коледжу | Додав: verteletsky93 (18 Грудня 2020)
Переглядів: 49 | Рейтинг: 0.0/0 |

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання