>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [2134]
Навчальна робота [323]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

Відкрите засідання гуртка «Фінансист»

 

В сучасний період трансформації суспільства та глобалізації економічних процесів однією із найгостріших проблем сучасного українського та світового ринку є безперервний розвиток тіньового сектору економіки. 

Тіньова економіка – нелегальна неврахована, фіктивна, корислива діяльність, мета якої зосереджена на отримання доходу, приховуваного від офіційної влади будь-яким, навіть кримінальним або протизаконним шляхом. Неефективність та непрозорість державної політики призводять до того, що підприємці змушені вести тіньовий бізнес. Така ситуація спонукає шукати способи якнайточнішого дослідження сектору тіньової економіки та створювати механізми, які дозволяють зменшити розміри цього сектору. 

Саме питанню пливу тіньової економіки на фінансову безпеку України  було присвячене відкрите засідання гуртка «Фінансист». У формі онлайн семінару-конференції  на базі сервісу для проведення відеоконференцій Zoom, гуртківці дослідили сутність, причини та виникнення тіньового сектору економіки в Україні; соціально-економічні наслідки тіньової діяльності та шляхи зниження тінізації економічних відносин в Україні.

Отже, ефективна протидія процесу тінізації економіки країни та трансформування її в легальну гарантуватимуть економічну безпеку України, її незалежність, справжній, а не декларований суверенітет, прогресивний соціально-економічний розвиток.

Оксана Майданюк,  керівник гуртка

Категорія: Оголошення та новини коледжу | Додав: fagreen039 (10 Листопада 2022)
Переглядів: 19 | Рейтинг: 0.0/0 |

Онлайн рапортичка

Відскануй