width=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1146]
Навчальна робота [308]
Виховна робота [201]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

Видатні письменники – ювіляри листопада

 В листопаді цього року відзначались ювілейні дати від дня народження видатних українських письменників: І. Нечуя-Левицького (180 років), Г. Квітки-Основ’яненка ( 240 років), О.Кобилянської (150 років). Творчість цих письменників збагатила національну культуру, послужила подальшому розвитку літературного процесу в Україні. Зі сторінок їх повістей та оповідань постали жахливі картини життя заробітчан, трагічна доля простих людей, гнівні постаті народних месників.

Одне з найпочесніших місць в історії української літератури належить Іванові Семеновичу Нечую-Левицькому — видатному письменнику, класику нашої літератури. Самобутній художник слова, майстер широко відомих епічних полотен, він своїми творами проклав нові шляхи розвитку української прози. Як письменник, він обрав єдино правильний шлях спілкування з навколишнім реальним світом на майбутнє — це спілкування через свої твори, через своїх героїв. І, мабуть, не переймався тим, як і коли оцінить його наступне покоління, він просто виконував свою місію: жив, писав і творив для людей.

Внесок Г.Ф.Квітки-Основ´яненка в літературний процес вагомий і різнобічний. Видатний прозаїк і драматург широко відкрив двері у велику літературу. Ним були закладені основи нової української прози, введені жанри повітсті, оповідання, соціально-побутові комедії, Письменник розробив і утвердив в українській літературі принципи просвітительського реалізму. Проза і драматургія письменника мала велике значення для утвердження статусу української літератури серед інших літератур

Ольга Кобилянська — це письменниця глибоких душевних переживань, напруженої думки, ліричних настроїв. Вона виступила як прозаїк-новатор.Завдяки новаторству, співзвучності прогресивним тенденціям світової літератури проза О. Кобилянської викликає значний інтерес і за межами України. Кращі твори письменниці вийшли у перекладах багатьма мовами, зокрема слов'янськими.

Крім того 2018 рік щедрий на відзначення ювілеїв творів відомих світових українських та зарубіжних класиків. Тому бібліотека коледжу організувала декілька книжкових виставок літератури, присвячених творчості письменників та їх творів, до яких і сьогодні звертаються читачі по естетичну насолоду, заглиблення у психіку людини, аналіз історичних подій та характерів героїв.

   

 

 

Зав. бібліотеки Матвєєва Н.О.

Категорія: Оголошення та новини коледжу | Додав: verteletsky93 (30 Листопада 2018)
Переглядів: 55 | Рейтинг: 0.0/0 |

Увага !

До відома студентів

5 лютого розпочалася реєстрація для участі
в зовнішньому незалежному оцінюванні.
Процедура реєстрації триватиме до 25 березня.

Журнал
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Кафедра педагогіки НУБіП запрошує на навчання