1
 width=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1089]
Навчальна робота [308]
Виховна робота [201]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

Уроки зайнятості «Чинники успішного працевлаштування»

 Молодь є специфічною соціально економічної групою населення, яка потребує додаткових заходів підтримки на ринку праці.   Аналіз  причин молодіжного безробіття свідчить, що основними факторами, які впливають на працевлаштування молоді   є особистий потенціал і самооцінка, мотиви і ціннісні орієнтації, ступінь професійного самовизначення, рівень і якість освіти, місце проживання, ступінь поінформованості.

 Саме тому з метою надання студентам випускних курсів коледжу допомоги з питань  працевлаштування  в коледжі запроваджено проведення циклу уроків зайнятості «Чинники успішного працевлаштування».  Коло питань, які розглядаються на цих уроках:  «Законодавчі акти та нормативні документи з питань регулювання ринку праці та зайнятості», «Молодь на ринку праці», «Техніка самостійного пошуку роботи», «Самозайнятість. Організація підприємницької діяльності». В програмі також практичні заняття в районному центрі зайнятості з питань порядку реєстрації, пошуку роботи через вебпортали служби зайнятості, складання та  розміщення резюме, розробка програм   кар’єрного зростання, презентації власного творчого потенціалу.

18 грудня    заняття на тему: «Молодь на ринку праці» відбулося безпосередньо у Бобровицькому відділенні сприяння зайнятості Носівської філії Чернігівського обласного центру зайнятості для студентів групи Р-41.

Фахівець з профорієнтації центру зайнятості Ющенко Т.О. провела екскурсію по районному центру зайнятості, поінформувала про зміни, які відбуваються на ринку праці, ознайомила з положеннями Закону України «Про зайнятість населення» щодо стимулювання працевлаштування громадян, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці та переліком послуг, що надає служба зайнятості, розповіла про переваги легальної зайнятості в Україні.

Активність при обговоренні викликали питання працевлаштування молоді за робітничими професіями після закінчення навчання, техніки пошуку роботи,   опрацювання джерел пошуку вакансій,  складання резюме.

                                      

         

Демидюк М.Л., керівник Центру кар’єри та працевлаштування

Категорія: Оголошення та новини коледжу | Додав: verteletsky93 (18 Грудня 2018)
Переглядів: 43 | Рейтинг: 0.0/0 |

Увага !

До відома студентів

ІІ семестр 2018-2019 навчального року для навчальних груп:

  • П-21, Л-21,
  • М-21, А-21,
  • Р-41, Л-41

розпочнеться 28 січня 2019 року.
Для всіх інших навчальних груп коледжу початок семестру – 04.02.2019 року.

День народження
Журнал
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Кафедра педагогіки НУБіП запрошує на навчання