>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1695]
Навчальна робота [304]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

Участь в засіданні обласного методичного об’єднання викладачів географії, біології та екології

16 листопада викладачі коледжу взяли участь у засіданні обласного методичного об’єднання викладачів географії, біології та екології закладів фахової передвищої освіти Чернігівської області, яке відбулося на платформі Zoom.  

Від імені голови Ради директорів всіх присутніх привітала методист Ради директорів Смущенко І.А., яка нагадала присутнім про необхідність реалізації безперервного професійного розвитку педагогічних працівників відповідно до державної політики у галузі освіти та забезпечення якості освіти.

Продовжила роботу засідання голова методичного об’єднання З.М.Кузьомка, яка ознайомила з питаннями, винесеними на порядок денний. Вона звернула увагу присутніх на те, що майбутнє – за поєднанням дистанційного та очного форматів. Змішане навчання є найкращою світовою практикою у найбільш інноваційних школах світу, адже воно дозволяє і розробляти індивідуальні навчальні траєкторії, і розвиватися у напрямку живого спілкування.

         Помаз В.А., викладач Сосницького обліково-економічного фахового коледжу, представив на розгляд презентацію методичної розробки «Використання структурно-логічних схем з хімії у програмі MicrosoftPowerPoint».

        Цапенко К.М., викладач Прилуцького гуманітарно-педагогічного фахового коледжу ім.І.Я.Франка, презентувала методичні розробки: навчальний посібник для студентів ЗФПО «Система лабораторних і практичних занять з хімії» та методичні рекомендації для викладачів і студентів «Хімічний експеримент у процесі вивчення хімії».

       Муляр Н.М., викладач Прилуцького технічного фахового колледжу, ознайомила із особливостями підготовки студентів до складання ДПА у формі ЗНО.

Також було обговорено переваги та недоліки інших платформ та інструментів дистанційного навчання.

 

Валентина Баранчук., викладач природничих наук

Категорія: Оголошення та новини коледжу | Додав: fagreen039 (16 Листопада 2020)
Переглядів: 13 | Рейтинг: 0.0/0 |

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання