>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [2096]
Навчальна робота [322]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

Тайм-менеджмент як система: на чому будується і як працює технологія управління власним часом. Відкрите засідання гуртка «Тайм-менеджмент».

Сучасна успішна людина неминуче стикається з поняттям «тайм-менеджмент». Кожен в тій чи іншій мірі відчував брак часу, тиск термінів, відчував стрес від вимушеного поспіху.

Як це побороти та взяти своє життя під контроль? Відповіді на це та інші питання студенти  ВСП «Бобровицький фаховий коледж ім. О. Майнової НУБіП України» можуть одержати на засіданнях гуртка «Тайм-менеджмент». Цей гурток має за мету: поглиблення знань студентів з менеджменту; забезпечення достатнього рівня теоретичних знань і практичних навичок у здобувачів фахової передвищої освіти, необхідних для формування у майбутніх фахівців знань з питань управління часом шляхом ефективного цілепокладання, планування і організації діяльності, самоконтролю і самомотивації для підвищення власної та командноїефективності;  розкрити можливості використання технік тайм-менеджменту в професійній діяльності; навчити студентів правильно розставляти пріорітети виконуваної роботи і структурувати час для її здійснення; розвиток готовності до професійного саморозвитку. 

21 вересня відбулося перше засідання гуртка «Тайм-менеджмент» у новому навчальному році. Тому на початку засідання особливу увагу було приділено організаційним моментам, гуртківці ознайомилися з метою і завданнями гуртка, напрямами  та планом роботи.

Після організаційних питань було проведено тренінг відповідно до запланованої тематики. Тема «Тайм-менеджмент як система: на чому  будується і як працює технологія управління власним часом» розкриває базові правила та складові  практики управління власним часом. А  технології  освітньої візуалістики та практичні вправи «Хмара слів», «Пиріг часу», використані під час тренінгу дають можливість ще більше задуматися над власною ефективністю. Гуртківці мали змогу проаналізували свої цілі на життя та розставити пріоритети, дізналися про способи боротьби із «поглиначами часу», а також про методики, які допомагають із плануванням часу. Також ознайомилися із основними поняттями тайм-менеджменту, з видами та методами процесу планування, які вчилися застосовувати на практиці. Всі були зацікавлені, адже сьогодні дуже важливо вміти правильно розподілити свій час.

Управління часом важливе не тільки для роботи: люди, що осягнули мистецтво тайм-менеджменту, більш життєрадісні, здорові і успішні в професійному та особистому житті. Ефективний тайм-менеджмент дозволяє осмислювати свої вчинки і рішення з точки зору їх доцільності для власного розвитку і вдосконалення.

На шляху до успіху є маса кроків, один з яких — навчитися управляти своїм часом. Сподіваємося, що гурток «Тайм-менеджмент»  допоможе студентам освоїти принципи цього мистецтва!

 

 

 

 

Категорія: Оголошення та новини коледжу | Додав: fagreen039 (22 Вересня 2022)
Переглядів: 11 | Рейтинг: 0.0/0 |

Онлайн рапортичка

Відскануй