>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1695]
Навчальна робота [304]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

Студентське життя – це час відкритих перспектив, можливість жити мріями про прекрасне майбутнє

День студента в наші дні — це веселе і безтурботне свято, і не всі знають, що історія його виникнення аж ніяк не радісна, адже передували цьому трагічні події. Весь світ зобов’язаний Європі створенням Міжнародного дня студента, який має легендарну історію. В основі цього свята лежить боротьба за свої права та інтереси, потрясіння, розчарування і радість    перемог.  Спочатку    ця    дата    —    данина    пам’яті    чехословацьких студентів, героїв Опору. Коли в 1939 році німецькі війська окупували Чехію, студентські громади всієї країни об’єдналися і влаштували 100-тисячну демонстрацію. В ході заворушень був вбитий студент Ян Оплетала, а тисячі учнів і викладачів піддалися репресіям. А в ніч з 16 на 17 листопада було вбито 9 керівників Союзу студентів Чехії і заарештовано понад 1200 студентів.       На   засіданні   Міжнародної   студентської   ради,   що   проходив   у Лондоні в 1941 році, на честь загиблих у тих подіях заснували Міжнародний день студента,   який з тих пір відзначають 17 листопада.

В Україні 17 листопада, крім міжнародного, святкується ще й український День студента. Це свято було встановлено Указом Президента  ще в 1999 році «на підтримку ініціативи студентської молоді України».

Студентське життя – це не тільки складання іспитів і заліків. Студентські роки – це той час у житті людини, коли відбуваються найяскравіші відкриття, а бажання рухатися вперед змушує домагатися більших успіхів. Ця прекрасна пора, про яку мріє, мабуть, кожний школяр, за всіх часів була і є символом молодості, веселощів і першої любові. Студентські роки – це доросле й повноцінне життя, яке ще не увійшло в колію буденності. Це торжество юності і здоров'я, усвідомлення того, що всі шляхи на світі відкриті для рішучих і цілеспрямованих підкорювачів неможливого. Саме цей період є найбільш важливим для накопичення знань, підвищення ерудиції, вивчення іноземних мов. Студентство – це відмінний шанс побачити світ, приєднавшись до однієї з численних програм обміну, це пора нових знайомств і знаходження міцної дружби на довгі, довгі роки.

До цієї події працівники бібліотеки коледжу підготували тематичну виставку “Гідний студент – майбутнє країни!”, де всі бажаючі мають можливість познайомитись з матеріалами, які розповідають про історію заснування свята, як святкують його в різних країнах світу та інші цікаві історії з життя студентів.

Влада Лосик,  завідуюча бібліотеки

Категорія: Оголошення та новини коледжу | Додав: fagreen039 (17 Листопада 2020)
Переглядів: 14 | Рейтинг: 0.0/0 |

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання