width=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1360]
Навчальна робота [303]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

Співець зачарованої Десни

  Пречиста вода великої Ріки мого народу!..                                        

Річко, річко, душа мого народу, який безцінний дар ти принесла мені

О.Довженко

У великій річці культурної спадщини нашого народу є і невелика,  але помітна ріка довженківського краю. І де б не був О. Довженко, куди б не закидала його доля, душею і серцем він завжди линув туди, де вперше побачив зорі над красунею Десною.

Олександр Довженко! Кому не відоме це славне ім’я сьогодні. Письменник і кінорежисер, маляр і політик, великий патріот свого народу та син свого часу. З іменем О. Довженка пов’язана особлива сторінка в історії української культури. Він приніс їй світову славу кінофільмами “Звенигора”, “Арсенал”, “Земля”. Його заслужено вважають “першим поетом кіно”. Романтичний пафос, віра в людину, її високе призначення на землі втілені і в його літературних творах. О. Довженко виступає новатором, створюючи самобутній жанр — кіноповість, який поєднує в собі риси кіносценарію та повісті.

Уся спадщина О. Довженка, кінорежисера і письменника, незважаючи на особисту трагедію насильної розлуки з Україною, на неможливість справді вільно творити, осяяна безмежною любов’ю до рідного народу, вірою в його мудрість і силу.

В бібліотеці коледжу організована тематична виставка літератури “Співець зачарованої Десни  ”, присвячена 125-річчю від дня народження митця, де розміщені матеріали про життя і творчість письменника. Студенти мають змогу ознайомитись з виставковими виданнями, отримати інформацію про літературну спадщину кіносценариста.  

Сучасному поколінню молоді дуже важливо зрозуміти, що не можна забувати рідний край, поваги до людей, що являється елементарними людськими цінностями.

                                                                                      Матвєєва Н.О., завідувач бібліотеки

 

Категорія: Оголошення та новини коледжу | Додав: verteletsky93 (10 Вересня 2019)
Переглядів: 8 | Рейтинг: 0.0/0 |

День народження
Журнал
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Кафедра педагогіки НУБіП запрошує на навчання