>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1942]
Навчальна робота [310]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

СНІД – смертельна загроза людства. Знати, щоб жити!!!»

1 грудня у всьому світі відзначається Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Цей день є нагадуванням про необхідність зупинити глобальне поширення епідемії ВІЛ/СНІДу.

Сьогодні дуже важко зустріти людину, яка б не чула про ВІЛ і СНІД. Більшість, правда, впевнені в тому, що ця проблема їх не стосується. Щоб така впевненість була виправданою, щоб мати можливість надійно захистити себе і своїх близьких, необхідно знати, що являє собою ВІЛ-інфекція сьогодні, в XXI столітті. Адже вона охопила, подібно до вибуху, майже всі країни світу. Проблема ВІЛ/СНІДу - це не тільки проблема охорони здоров'я, це не особиста проблема ВІЛ-позитивних людей, це проблема всього суспільства. Байдужість соціуму, небажання замислюватися і відторгнення ВІЛ-позитивних людей призводить до нерозуміння масштабів питання і поширенню міфів про особливості захворювання.

Саме цій темі і була  присвячена  виховна година, яка відбулася 23 листопада в групі А-41. Мета виховної години - пропаганда здорового способу життя серед молоді, підвищення інформованості, привернення уваги до проблем ВІЛ/СНІДу, поглиблення знань студентів про виникнення і природу вірусу ВІЛ, пропаганда знань серед підлітків про можливі шляхи зараження ВІЛ та профілактики СНІДу.

Даний захід формує свідоме і відповідальне ставлення людини до особистої безпеки та безпеки оточуючих.

  

  

Валентина Баранчук, куратор групи

Категорія: Оголошення та новини коледжу | Додав: fagreen039 (23 Листопада 2021)
Переглядів: 13 | Рейтинг: 0.0/0 |

Онлайн рапортичка

Відскануй