>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [2096]
Навчальна робота [322]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

Семінар-навчання педагогічних працівників ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О.Майнової НУБіП України»

З метою удосконалення рівня використання сучасних інформаційних технологій під час дистанційного та змішаного навчання в умовах пандемії та покращення якості освітнього процесу 1-2 лютого 2022 року педагогічні працівники коледжу взяли участь  у семінарі-навчанні в онлайн-форматі на платформі Cisco Webex організованим Національним університететом біоресурсів і природокористування України.

 

В ході семінару педагогічні працівники мали змогу ознайомились з ключовими пріорітетами розвитку ЗВО та оцінювання і забезпечення якості освіти шляхом акредитації освітніх професійних програм, інструментами,  сервісами та наочними методами дистанційного навчання з використанням  сучасних інформаційних технологій в освітній діяльності.

Ознайомились з сучасними інтерактивними технологіями європейських університетів та технологіями створення цифрового контенту. Професійними причинами,  чинниками, стадіями та симптомами синдрому професійного вигорання і психологічними моделями формування навчальної мотивації студентів.

Семінар розширив знання з питань застосування сучасних методів і форм навчання з використанням інтерактивних технологій, дав можливіть кожному педагогічному працівнику переглянути організацію своєї роботи щодо поліпшення її якості в умовах змішаного навчання.

 

Ольга Науменко, методист коледжу

 

 

 

     

 

Категорія: Оголошення та новини коледжу | Додав: verteletsky93 (02 Лютого 2022)
Переглядів: 87 | Рейтинг: 0.0/0 |

Онлайн рапортичка

Відскануй