width=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1193]
Навчальна робота [303]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
verteletsky93
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

Проведення нестандартних занять - шлях до успіху.

Одним з методів впровадження неординарних підходів до викладання навчальних дисциплін є проведення нестандартних занять. Мета їх проста: пожвавити нудне, захопити творчістю, зацікавити повсякденним, тому що інтерес — це каталізатор усієї навчальної діяльності. Ці заняття містять у собі всю розмаїтість форм і методів. Студенти позбавляються напруження, пожвавлюється мислення, збуджується й підвищується інтерес до дисципліни в цілому.

Так в рамках проведення декади циклової комісії обліково-економічних дисциплін 13 березня було проведено практичне заняття з дисципліни "Економіка сільського господарства" у групі А-31 на тему: "Визначення виробничого напрямку аграрних підприємств, їх розміру та рівня спеціалізації". Перед початком виконання завдань практичної роботи у ході дискусії студенти разом з викладачем обґрунтували взаємозв'язок і взаємозумовленість спеціалізації аграрного підприємства і майбутньої професійної діяльності. Майбутні агрономи із повною серйозністю та відповідальністю працювали із статистичною звітністю підприємств, з максимальною точністю розраховували структуру товарної продукції господарств, їх галузей та коефіцієнта спеціалізації, провели ґрунтовний аналіз отриманих результатів, із цікавістю та азартом виконали творчі завдання, побудувавши з муляжів секторну діаграму та використовуючи карту Бобровицького району розмістили виробництво основних видів продукції по підприємствах району.

Заняття пройшло легко, невимушено, активізація студентів була неймовірно високою, кожний мав можливість опинитися в атмосфері успішності, а група стала творчим колективом.

      

      

      

Викладач: Леденко О.П.

Категорія: Оголошення та новини коледжу | Додав: verteletsky93 (14 Березня 2019)
Переглядів: 11 | Рейтинг: 0.0/0 |

Увага !

До відома студентів

5 лютого розпочалася реєстрація для участі
в зовнішньому незалежному оцінюванні.
Процедура реєстрації триватиме до 25 березня.

Журнал
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Кафедра педагогіки НУБіП запрошує на навчання