width=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1502]
Навчальна робота [303]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

Програма стажування для студентів  в Німеччині

5 листопада в стінах коледжу відбулась зустріч із представниками компанії АВМpartners Сергієм Білоконем та Віталієм Андрусяком із питань стажування та працевлаштування студентів аграрних вузів під час проходження практики за кордоном, зокрема в Німеччині.

Зокрема, представники компанії розповіли про співпрацю з німецькою Асоціацією фермерів землі Гессен та іншими фермерськими господарствами Німеччини у рамках програми стажування молоді в сільськогосподарському секторі, які запрошують українських студентів на студентське сезонне виробниче стажування по збору фермерської продукції. Метою реалізації цієї програми є набуття практичних навичок студентами українських навчальних закладів,ознайомлення з особливостями підприємницької діяльності та культури федеральної землі Гессен.

Студенти отримали інформацію про роботодавця (фермерські господарства Німеччини), про переваги програми та відгуки кандидатів, ознайомились з пропозиціями щодо працевлаштування: заробітною платою, тривалістю стажування, графіком роботи та вимогами до кандидатів.

 

  

    В.Л.Філатова, зав. технологічного відділення

Категорія: Оголошення та новини коледжу | Додав: verteletsky93 (05 Листопада 2019)
Переглядів: 12 | Рейтинг: 0.0/0 |
Журнал
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Кафедра педагогіки НУБіП запрошує на навчання