>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [2207]
Навчальна робота [323]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

Профорієнтаційна орієнтація у закладах Кіптівської ОТГ

Високоякісна профорієнтаційна робота в закладах освіти має вагоме значення для майбутнього здобувачів освіти. Це допомагає зорієнтувати та підготувати їх до професійної діяльності, надаючи корисну інформацію щодо розуміння світу праці, включаючи бачення власної кар’єрної траєкторії.

Своєчасна профорієнтаційна робота під час освітнього процесу сприяє професійній самоідентифікації здобувачів освіти, здійсненню самостійного та усвідомленого вибору майбутньої професії з урахуванням уподобань, здібностей, індивідуальних особливостей та запиту ринку задля безперешкодного інтегрування в майбутню професію.

  

16 березня викладач ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О.Майновї НУБіП України» Олена СОЛОВЙ провела профорієнтаційну зустріч у Прогресівській та Чемерській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Під час зустрічей у закладах освіти розповіла про спеціальності за якими ведеться підготовка у коледжі, надала інформацію про особливості та переваги навчання у закладі, можливості особистісного розвитку, ознайомила з матеріально-технічною базою, спортивним комплексом, культурно-масовою роботою, гуртковою роботою  та офіційним сайтом Бобровицького фахового коледжу.

Зустріч відбулася у дружній атмосфері, учні виявили інтерес до коледжу та задоволення від спілкування, а також були запрошені відвідати наш коледж очно на Дні відкритих дверей, що відбудеться 05 квітня 2023 року   

Висловлюю подяку за організацію зустрічі, директорові Романчук Ганні Іванівні та секретарю Корогод Людмила Леонідівні.

Чекаємо Вас у студентській родині!

 

 

Викладач технологічних дисциплін Олена СОЛОВЕЙ

Категорія: Оголошення та новини коледжу | Додав: fagreen039 (16 Березня 2023)
Переглядів: 12 | Рейтинг: 0.0/0 |

Онлайн рапортичка

Відскануй