>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1886]
Навчальна робота [310]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

Планування роботи циклової комісії технологічних та лісотехнічних дисциплін на 2021-2022 навчальний рік

Науковий потенціал та методична робота  викладачів - найважливіші показники, що визначають відповідність змісту навчального процесу,  вимогам сучасності, що гарантують якість освіти і забезпечують репутацію коледжу.

Професіоналізм викладачів, їх активність публікацій, дослідницька робота, творчість, оригінальність  та інноваційність підходів викладання розглядаються як провідні показники компетентності викладачів.

31 серпня  відбулося засідання циклової комісії технологічних та лісотехнічних дисциплін, де викладачі розглянули та затвердили план роботи циклової комісії на 2021-2022 навчальний рік.

Також були розглянуті питання проведення  викладачами декади  циклової комісії, відкритих заходів, розробки електронних посібників та презентацій навчального матеріалу, робочих зошитів та методичних вказівок по виконанню практичних робіт, що підвищує ефективність самостійної роботи студентів та розвитку їх  творчого потенціалу.

Обговорено та затверджено  робочі програми, плани роботи гуртків та лабораторій.

 Викладачі визначили завдання на навчальний рік:  акумулювати всі нововведення, які з’являються на ринку освітніх послуг, вивчати їх, порівнювати і пропонувати студентам.

 

 

Голова циклової комісії   О.П.Кучерявенко

Категорія: Оголошення та новини коледжу | Додав: fagreen039 (31 Серпня 2021)
Переглядів: 20 | Рейтинг: 0.0/0 |