width=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1071]
Навчальна робота [308]
Виховна робота [201]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 2
Користувачів: 1
verteletsky93
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

Підведено підсумки вивчення англійської мови за професійним спрямуванням

Перший день календарної зими. За вікнами замітає сніжком дерева і галявини, а в аудиторії над білетами з іноземної мови за професійним спрямуванням схилились студенти групи О-31. Майбутні фахівці в галузі обліку і оподаткування готуються звітувати за навчальну роботу з дисципліни – майже всі добре усвідомлюють значення знань з англійської мови як для свого загального розвитку, так і для професійного зростання.

Добре справляються з професійно орієнтованою лексикою та перекладом тексту за спеціальністю студенти, які протягом всього періоду вивчення програмного матеріалу приділяли значну увагу засвоєнню мовних реалій. Серед найкращих Світящук Юлія та Світящук Надія, Кушнірова Анастасія та Шута Тетяна. Дещо відстають від них Динник Аня, Гусєв Олександр, Кияниця Інна, але їх відповіді звучать впевнено.

Сподіваємось, що в майбутньому знання англійської мови стане для них в нагоді і допоможе знайти своє місце в житті, відвоювати ті життєві позиції, які вони вважають конче необхідними чи бажаними.Як кажуть, «Good luck!».

 

 

Н. Змігродська,

викладач

Категорія: Оголошення та новини коледжу | Додав: verteletsky93 (03 Грудня 2018)
Переглядів: 16 | Рейтинг: 0.0/0 |
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Кафедра педагогіки НУБіП запрошує на навчання
День народження