>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1695]
Навчальна робота [304]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

Пахучий хліб – цілющий скарб життя

Під такою назвою на одному подиху пройшла відкрита онлайн-виховна година, яку провела на платформі ZOOM 17 листопада зі студентами групи А-21 куратор Соловей О.Ю., і до якої долучилися студенти та  куратори усіх академічних груп коледжу.

- За всіх часів і в усіх народів найбільшою святістю вважався хліб. Про нього писали поети й мислителі, його прославляли в піснях і думах. Коли  його не ставало, приходило лихо. Недаремно людина, творячи щоденну молитву, просить Бога: «Хліб наш насущний дай нам сьогодні». Ота святість, шана до хліба  передавалася з покоління в покоління дітям, онукам.

З давніх давен наш народ  над усе цінує хліб, сіль і честь. Хліб - то багатство, достаток, сіль – то гостинність і щирість, а честь – то людська гідність, за яку стояли, навіть не маючи шматка хліба й дрібки солі. І нам, спадкоємцям, заповідали стояти на тому.

Хлібом могутня наша Україна. З хлібом далеко видно – на всі сторони світу.  Силу своїх рук, натхнення душі хлібороб віддає землі. Він не знає відпочинку в думах про хліб, - таким був лейтмотив  всієї виховної години, наповненої розповідями куратора і майбутніх аграріїв,   віршами та піснями-відео про найцілющий скарб життя.

 

 

Микола Демидюк, викладач суспільно-гуманітарних дисциплін

Категорія: Оголошення та новини коледжу | Додав: fagreen039 (17 Листопада 2020)
Переглядів: 19 | Рейтинг: 0.0/0 |

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання