>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [2096]
Навчальна робота [322]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

Об’єднане засідання старостату

Старостат – це орган громадського самоврядування коледжу, що об’єднує студентів і функціонує з метою забезпечення студентами своїх обов’язків та захисту їх прав і сприяє гармонійному розвитку студентства.

7 лютого відбулось об’єднане засідання старостату економічного та технологічного відділень коледжу, під час якого завідуюча відділенням проаналізувала результати успішності та відвідування занять студентами  в умовах дистанційного навчання, участь студентів у позааудиторних заходах із використанням інформаційно-комунікаційних технологій дистанційного навчання.

Обговорили участь студентів коледжу у Всеукраїнських студентських олімпіадах з циклу дисциплін професійної підготовки.

Філатова В.Л. підкреслила значення студентів коледжу у профорієнтаційній роботі серед учнівської молоді міст і сіл Чернігівської та Київської областей, підкреслила той факт, що досить переконливо та результативно проводять роботу студенти за місцем проживання та свого попереднього навчання, презентуючи навчальний заклад, ненав’язливо та вміло доносячи позитивну інформацію про життя коледжу, про можливість працевлаштування за обраними спеціальностями, викликаючи  інтерес до навчання  в Бобровицькому фаховому коледжі імені О. Майнової.

 Зав. технологічного відділення  Філатова В.Л

Категорія: Оголошення та новини коледжу | Додав: fagreen039 (07 Лютого 2022)
Переглядів: 88 | Рейтинг: 0.0/0 |

Онлайн рапортичка

Відскануй