>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1886]
Навчальна робота [310]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

Об’єднане засідання старостату

 

Старостат – це орган громадського самоврядування коледжу, що об’єднує студентів і функціонує з метою забезпечення виконання студентами своїх обов’язків та захисту їх прав і сприяє гармонійному розвитку студентства.

6 вересня відбулось об’єднане засідання старостатів економічного і технологічного відділень. Завідуюча відділення Філатова В.Л. проаналізувала роботу старостату в минулому навчальному році, ознайомила з обов’язками старост академічних груп та визначила основні завдання на 2021-2022 навчальний рік.

Шляхом голосування було обрано старост відділень та їх заступників, обговорено ряд поточних питань навчально-виховного процесу в коледжі.

Розглянули питання щодо відповідальності старост груп за своєчасність та точність ведення рапортичок.

В дружній атмосфері старости старших курсів обмінювались своїм досвідом з молодими колегами з питань роботи органів студентського самоврядування, вносили пропозиції стосовно організації співпраці адміністрації коледжу з студентами академічних груп.

В колі дискусії оговорили актуальне питання «Молодь за здоровий спосіб життя» та ряд поточних питань навчально-виховного процесу.

 

 

Завідуюча технологічним відділенням                 В.Л. Філатова

Категорія: Оголошення та новини коледжу | Додав: fagreen039 (06 Вересня 2021)
Переглядів: 13 | Рейтинг: 0.0/0 |