>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Навчальна робота [310]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Навчальна робота » Навчальна робота

Підведення підсумків переддипломної практики

Студенти-випускники технологічного відділення спеціальності «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» пройшли заключну ланку практичної підготовки – виробничу переддипломну практику.

19 травня відбувся захист звітів-щоденників про проходження виробничо-переддипломної практики. Студенти прозвітувались про виконані завдання, удосконалення практичних умінь і навичок, безпосередньо на підприємствах  Чернігівської області.

   

За допомогою мультимедійних презентацій доповідачі познайомили членів комісії з базами практик, прозвітувались про виконання завдань, набуття умінь і навичок безпосередньо на робочих місцях.

Захист звітів перейшов в жваву дискусію, студенти активно ділились набутим досвідом, враженнями з виробництва. Члени комісії отримали відповіді на поставлені запитання та оцінили роботу практикантів.

   

Приємно відмітити, що зовсім недавно ми відправляли в господарства для проходження переддипломної практики студентів коледжу, а зараз перед нами звітувались фахівці в галузі тваринництва, які значно подорослішали та зарекомендували себе на базах практики відповідальними, вихованими, розумними, готовими навчатись, удосконалювати свої практичні уміння і навички. Успіхів вам, шановні випускники!

 

Завідуюча технологічним відділення        В.Л. Філатова

Категорія: Навчальна робота | Додав: vipkaua98 (19 Травня 2021)
Переглядів: 32 | Рейтинг: 0.0/0 |


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання