>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Навчальна робота [323]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Навчальна робота » Навчальна робота

«Молодь обирає здоровий спосіб життя»

 Здоров'я- розкіш для людини

Найбільша цінність у житті.

Як є здоров'я день при днині,

Можливість є йти до мети.

    Бути здоровим-значить бути життєрадісним, з надією зустрічати новий день, відчувати себе  по справжньому щасливим.

    Фізичне здоров’я дає гарне самопочуття, бадьорість, силу. Психічне – дарує спокій та чудовий настрій. Їх можна сформувати тільки шляхом отримання знань і постійної роботи над собою. Для того, щоб зберегти своє здоров’я, треба докладати неабияких зусиль, адже стан здоров’я людини залежить на 20 % від спадковості, на 10 % – від рівня розвитку медицини, на 20 % – від стану довкілля, на 50 % – від способу життя. Адже щороку від алкоголізму помирає понад 40 тисяч українців. Кожні 10 секунд у світі помирає одна людина від захворювань, що викликані тютюнопалінням. Щорічно від наркотиків в Україні помирає 120 тисяч чоловік,а від ВІЛ/СНІДУ -24 мільйони працездатного населення світу. Усе це наслідки шкідливих звичок.

   На виконання завдань програми розвитку фізичної культури і спорту в Бобровицькому фаховому коледжі імені О.Майнової пройшло культурно- спортивний захід під гаслом «Молодь обирає здоровий спосіб життя»,приурочене Дню фізичної культури і спорту, яке щороку ми відзначаємо у другу суботу вересня.

   Всіх присутніх зі святом привітав директор коледжу Андрій Матвієнко

  

   В спортивному забігу взяло участь більше 170  викладачів та студентів. Кожна група на чолі з своїм куратором  достойно долали біговий рубіж, отримуючи на фініші подяки та солодкі подарунки.   

     

    

   Впродовж заходу  музичні вітання  дарували студенти коледжу- Дарина Новік та Максим Шидловський, а організовані  групи черлидингу підтримували учасників забігу своїми запальними виступами.

  

  

   В ході заходу проведено благодійну акцію на підтримку  Збройних Сил України. Зібрані кошти підуть на потреби військових-  випускників нашого коледжу, які сьогодні воюють на передових рубежах країни.

    

   

   Спортивний захід пройшов в атмосфері  згуртованості і піднесеного настрою, адже переможцями стали всі учасники . А родзинкою свята, насамкінець, став козацький куліш, який всі дружно коштували , повторюючи командні речівки.

 

   

Завідувач бібліотеки       Марія Герасименко

  

Категорія: Навчальна робота | Додав: verteletsky93 (08 Вересня 2022)
Переглядів: 46 | Рейтинг: 0.0/0 |

Онлайн рапортичка

Відскануй