>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Навчальна робота [310]

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
verteletsky93
Головна » Статті » Навчальна робота » Навчальна робота

Мандрівка у зелене царство

Саме під такою назвою пройшло засідання гуртка «Едельвейс».

Важко переоцінити роль і значення рослин у житті планети та людства. Їхня загальна маса у біосфері Землі досягає 1850 млрд. т. Щорічно вони створюють 170 млрд. т. органічної речовини (у 25 разів більше, ніж щорічно видобувають вугілля і нафти в усіх країнах разом). Рослини підтримують постійний газовий склад атмосфери на планеті, забезпечуючи життя всіх земних створінь. Рослини дають усе, без чого не могла б існувати сучасна цивілізація: житло, меблі, одяг, ліки, папір та багато іншого. Вони також годують нас, тамують спрагу, обігрівають і захищають від пекучого сонця.

   

Рослини наділені почуттями, інтелектом, володіють пам’яттю, відчуттям часу, можуть розрізняти кольори і спілкуватися між собою або застерігати один одного. Вони вміють розпізнавати загрозу, тремтять від страху, можуть кликати на допомогу; здатні взаємодіяти один з одним і іншими живими істотами на відстані, розрізняють настрій і наміри людей; випромінювання, що випускається ними може бути зафіксовано спеціальними приладами. 

Гуртківці здійснили екскурсію по території коледжу та помилувалися  багатим та різноманітним світом природи нашої Альма-матері.

   

 

Баранчук В.С., викладач математичних та

природничо-наукових дисциплін

 

Категорія: Навчальна робота | Додав: vipkaua98 (19 Травня 2021)
Переглядів: 29 | Рейтинг: 0.0/0 |


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання