>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Навчальна робота [323]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Навчальна робота » Навчальна робота

У категорії матеріалів: 323
Показано матеріалів: 21-30
Сторінки: « 1 2 3 4 5 ... 32 33 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Без гри немає й не може бути повноцінного

морального і розумового розвитку

А. С. Макаренко

Економічна освіта в Україні набуває все більшої популярності. Тому дедалі частіше при вивченні економіки доводиться відходити від використання традиційних форм навчання, їх місце займають інші – активні методи та форми, зокрема ігри, квести, брейн-ринги. Саме під час гри студенти активізують свою пізнавальну діяльність, вміння обґрунтовувати думки, проявляють ініціативу, інтерес до знань, вони окрилені духом змагання і бажанням перемогти.

Так, 14 березня в читальній залі бібліотеки коледжу відбувся студентський економічний брейн-ринг «Чим більше я дізнаюся, тим більше я зможу», учасниками якого були студенти другого курсу спеціальностей «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Облік і оподаткування» та «Менеджмент», які попередньо сформували три команди: «Абсолютна перевага» (Шута Тетяна (капітан команди), Динник Анна, Світящук Надія, Світящук Юлія, Кіяниця Інна), «Мега мозок» (Наваліхін Андрій (капітан команди), Баланчук Анастасія, Грищенко Алла, Митрофанська Віталія, Чичкань Софія), «Business people» (Басанько Катерина(капітан команди), Ковтяга Наталія, Мошинець Олег, Ткаченко Інна, Тихоненко Оксана).

          

Неабиякі творчі здібності, швидкість реакції, уміння логічно та нестандартно мислити, креативність, дотепність, кмітливість, неординарність, вміння працювати в команді оцінювало експертне журі: заступник директора з виховної роботи – Шаповал Н.О., завідувач економічного відділення – Коник А.А., методист – Малюх Т.В.

Студенти та викладачі мали змогу долучитися до цікавого просвітницького і розважального заходу, який складався з шести раундів: «Розминка», «Ерудит», «Влучні вислови», «Відгадай, що в чорному ящику», «Розгадайте ребус», «Екослово».

Протягом брейн-рингу команди-суперники вели запеклу боротьбу за перемогу, але, незважаючи на це, гра проходила у веселій і дружній обстановці. Студенти відповідали на теоретичні запитання, доповнювали вислови, пов’язані з економікою та відгадували ребуси.

     

Цікаво, що зал теж не дрімав, глядачі активно підтримували учасників, дружньо обговорювали найбільш гострі моменти, а коли їм випала можливість, розв’язували нестандарті задачі на економічну та математичну тематику.

У результаті цікавої та напруженої боротьби переможцем стала команда «Business people», ІІ місце здобула команда «Мега мозок», а ІІІ місце виборола команда «Абсолютна перевага».

Для усіх присутніх брейн-ринг подарував незабутні враження, шквал позитивних емоцій та просто гарний настрій від спілкування у родинному колі. За одностайною думкою учасників, подібні заходи слід проводити частіше, адже вони є цікавим для студентів, неабияк стимулюють їх творчу активність, заохочують до накопичення знань і зближують студентські колективи.

      

Бажаємо усім бути наполегливими у навчанні, оскільки саме розвинений інтелект є головною умовою успішності у майбутній професії !!!

Викладачі Омельченко І.В, Шило Н.В.

Навчальна робота | Просмотров: 713 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 14 Березня 2018

Гамірно та весело сьогодні в спортивній залі коледжу. Стартувало спортивне свято – відкритий «Кубок Співдружності» Бобровицького району з волейболу серед чоловіків. В змаганнях беруть участь команди «Співдружність 1», «Співдружність 2» з Бобровиці, «Зірка» з Ніжина, «Біг-Пол» з Козельця, «Митниця» з Чернігова та команда Бобровицького коледжу економіки та менеджменту ім. О.Майнової.

         

На спортивне свято завітали голова Бобровицької райдержадміністрації
Василь Кучерина, голова районної ради Володимир Ляховенко, депутат обласної ради, керівник ТОВ «Козацьке» Сергій Чубовський, заступник голови Бобровицької районної ради Андрій Ткаченко, начальник відділу культури та туризму Бобровицької райдержадміністрації Марія Герасименко, директорат коледжу та ветерани волейболу.

         

          

Змагання проходять за підтримки депутата обласної ради Сергія Чубовського від Аграрної партії України. Вболіваємо за команду Бобровицького коледжу!

     

     

Юлія Петренко,

заступник директора з навчальної роботи

Навчальна робота | Просмотров: 821 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 03 Березня 2018

      22 лютого викладачі колледжу Жиглій Т.С., Турчин І.М та Чуб І.О провели профорієнтаційну роботу в школах Баришівського району, відвідавши Баришівську НВК, гімназію, Баришівську ЗОШ І-ІІІ ст. ім.М.Зерова та Перемозьку ЗОШ І-ІІІ ст.

      

     Директори шкіл привітно зустрічали та сприяли проведенню профорієнтаційної роботи з учнями 9, 11 класів. Учні шкіл виявили найбільшу цікавість про виплату стипендій та працевлаштування після закінчення навчання в коледжі.

     

Навчальна робота | Просмотров: 796 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 22 Лютого 2018

21-го лютого відбулось засідання гуртка «Технолог поля» (керівник Ярош Ю. М.). Студенти спеціальності «Виробництво і переробка продукції рослинництва» вийшли на посіви озимини і відібрали зразки для аналізу стану перезимівлі рослин озимої пшениці.

Гуртківці помістили моноліти в приміщення для відтавання з наступним відрощуванням і аналізом.

    

Ярош Юрій Миколайович

Навчальна робота | Просмотров: 803 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 21 Лютого 2018

Ну, що б, здалося, слова…

Слова та голос – більш нічого…

А серце б’ється, ожива,

Як їх почує!...

      Мова – це душа народу, святиня, з якою пов’язане не тільки минуле народу і його сьогодення, а й прийдешні віки. Сьогодні в Міжнародний день рідної мови було проведено студентсько –учнівський філологічний брейн - ринг, в якому змагались студенти коледжу та учні Бобровицької гімназії.

      Брейн- ринг пройшов під гаслом «Знай та вивчай рідну мову». Студенти та учні мали можливість позмагатися в ерудованості, знанні української мови та літератури, в першу чергу, в швидкості прийняття рішень. Змагалися команди «Майнівчанка» та «SEMPER TIRO».

      Подяками та дипломами були нагороджені учасники брейн-рингу.

      І учасники, і вболівальники отримали масу позитиву на цілий день.

          

      Як підсумок свята, 21 лютого - Міжнародний день рідної мови, відбулося об’єднане засідання гуртків «Філолог», «Українська мова і література», «Рідне слово» на тему: «Поки живе мова в устах народу, до того часу живе народ», на якому звучали вірші українських поетів, демонструвалися відеоролики про українську мову, між собою обмінювалися перехресними запитаннями про мову гуртківці І і ІІ курсів.

      

Засідання гуртків ще раз дало змогу переконатися всім присутнім, що мова - це душа народу.

     

Голова циклової комісії Суліменко Н.М.

Навчальна робота | Просмотров: 742 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 21 Лютого 2018

«Я рада вітати вас на конференції Міжнародних організацій. Сьогодні ви представляєте найбільш впливові та важливі для людства організації, адже головна мета їх – приносити користь людству!» - такими словами розпочалося відкрите заняття із випереджувальними завданнями з дисципліни «Географія» на тему «Міжнародні організації світу» у групі №3.

          

В ході заняття студенти сформували систему знань про міжнародні організації, проаналізували види міжнародних організацій та місце України в них, вказали на їх значення та роль у житті сучасного світу, розвивали навички та вміння висловлювати свої думки, систематизувати досліджуваний матеріал, розвивали пізнавальний інтерес до географії.

     

Заняття було цікаве і пізнавальне.

 

Баранчук В.С., викладач

Навчальна робота | Просмотров: 754 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 21 Лютого 2018

Ця метушня осінніх днів,

Що швидко мчить, немов на крилах,

Собою тепло, тепло варила

Щоб не забути літніх снів.

І не сказати інших слів…

Різнобарвними та яскравими нотами завітало до нас 22 вересня. Сьогодні у коледжі – виставка квітів!

Квіти, квіткові композиції, а загалом квітковий вернісаж влаштували студенти у фойє коледжу, вклавши частину своєї душі у власні витвори композицій, кожна з яких була особлива по-своєму.

Цей день подарував багато чудових емоцій та гарний настрій.

    

    

 

Малюх Т.В., методист

Навчальна робота | Просмотров: 841 | Добавил: Admin67 | Дата: 22 Вересня 2017

Розпочала роботу школа професійної адаптації для нового молодого поповнення викладачів коледжу. На першому засіданні, яке відбулося 4 вересня, заступник директора Петренко Ю.В. доступно і детально пояснила, якими Положеннями повинні користуватися викладачів при оформленні журналів, складанні робочих навчальних програм, планів занять, виставлені тематичних і модульних оцінок. Також були визначені наставники – викладачі вищої категорії Мовчун О.О., Мартишевська В.Г., Суліменко Н.М., які будуть допомагати, пояснювати і радити у навчальній і методичній роботі молодим викладачам.

    

 

Малюх Т.В., методист коледжу

Навчальна робота | Просмотров: 793 | Добавил: Admin67 | Дата: 05 Вересня 2017

Шановні студенти, викладачі, працівники коледжу!

Вітаємо вас із Днем знань і початком нового навчального року! Для кожного з нас цей день особливий, адже щоразу ми переконуємося у зростаючій затребуваності якісної освіти, цінності праці педагога, її суспільній й стратегічній важливості для нашої країни.

Діяльність фахівців усіх галузей системи освіти по цеглинці вибудовує наше майбутнє. Адже оволодіння новими знаннями й компетенція ми стає фактором зростання й розвитку всіх без винятку сфер діяльності. Це покладає на всіх учасників освітнього процесу – викладачів і студентів – велику відповідальність.

Особливо вітаємо першокурсників. Ви зробили перший і найважливіший вибір у житті. Нехай вам скоряться найвищі вершини і втіляться у життя найсміливіші задуми. Отримані знання допоможуть вам не тільки побудувати успішну кар’єру, стати гідними членами суспільства, а й зробити свій особистий внесок у майбутнє України, зміцнити її та зробити сильною, розвинутою, потужною і непохитною державою.

1 вересня – це й свято викладачів, усіх тих, хто працює в системі освіти. Саме ваша щоденна кропітка й трудомістка праця, глибокі знання й професійний досвід формують той багаж знань і вмінь, з якими студенти йдуть далі життєвими стежками.

У цей день бажаємо всім здоров’я, бадьорості, невичерпної творчої енергії, миру та оптимізму, нових досягнень і злетів!

Дирекція коледжу

Навчальна робота | Просмотров: 904 | Добавил: Admin67 | Дата: 31 Серпня 2017

Вітаємо, Мовчун Лесю Олександрівну та Суліменко Наталю Миколаївну, з присвоєнням кваліфікації"Спеціаліст вищої категорії"

 

Навчальна робота | Просмотров: 958 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 25 Травня 2017


Онлайн рапортичка

Відскануй