>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Навчальна робота [310]

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
verteletsky93
Головна » Статті » Навчальна робота » Навчальна робота

У категорії матеріалів: 310
Показано матеріалів: 11-20
Сторінки: « 1 2 3 4 ... 30 31 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

21-го лютого відбулось засідання гуртка «Технолог поля» (керівник Ярош Ю. М.). Студенти спеціальності «Виробництво і переробка продукції рослинництва» вийшли на посіви озимини і відібрали зразки для аналізу стану перезимівлі рослин озимої пшениці.

Гуртківці помістили моноліти в приміщення для відтавання з наступним відрощуванням і аналізом.

    

Ярош Юрій Миколайович

Навчальна робота | Просмотров: 582 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 21 Лютого 2018

Ну, що б, здалося, слова…

Слова та голос – більш нічого…

А серце б’ється, ожива,

Як їх почує!...

      Мова – це душа народу, святиня, з якою пов’язане не тільки минуле народу і його сьогодення, а й прийдешні віки. Сьогодні в Міжнародний день рідної мови було проведено студентсько –учнівський філологічний брейн - ринг, в якому змагались студенти коледжу та учні Бобровицької гімназії.

      Брейн- ринг пройшов під гаслом «Знай та вивчай рідну мову». Студенти та учні мали можливість позмагатися в ерудованості, знанні української мови та літератури, в першу чергу, в швидкості прийняття рішень. Змагалися команди «Майнівчанка» та «SEMPER TIRO».

      Подяками та дипломами були нагороджені учасники брейн-рингу.

      І учасники, і вболівальники отримали масу позитиву на цілий день.

          

      Як підсумок свята, 21 лютого - Міжнародний день рідної мови, відбулося об’єднане засідання гуртків «Філолог», «Українська мова і література», «Рідне слово» на тему: «Поки живе мова в устах народу, до того часу живе народ», на якому звучали вірші українських поетів, демонструвалися відеоролики про українську мову, між собою обмінювалися перехресними запитаннями про мову гуртківці І і ІІ курсів.

      

Засідання гуртків ще раз дало змогу переконатися всім присутнім, що мова - це душа народу.

     

Голова циклової комісії Суліменко Н.М.

Навчальна робота | Просмотров: 536 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 21 Лютого 2018

«Я рада вітати вас на конференції Міжнародних організацій. Сьогодні ви представляєте найбільш впливові та важливі для людства організації, адже головна мета їх – приносити користь людству!» - такими словами розпочалося відкрите заняття із випереджувальними завданнями з дисципліни «Географія» на тему «Міжнародні організації світу» у групі №3.

          

В ході заняття студенти сформували систему знань про міжнародні організації, проаналізували види міжнародних організацій та місце України в них, вказали на їх значення та роль у житті сучасного світу, розвивали навички та вміння висловлювати свої думки, систематизувати досліджуваний матеріал, розвивали пізнавальний інтерес до географії.

     

Заняття було цікаве і пізнавальне.

 

Баранчук В.С., викладач

Навчальна робота | Просмотров: 573 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 21 Лютого 2018

Ця метушня осінніх днів,

Що швидко мчить, немов на крилах,

Собою тепло, тепло варила

Щоб не забути літніх снів.

І не сказати інших слів…

Різнобарвними та яскравими нотами завітало до нас 22 вересня. Сьогодні у коледжі – виставка квітів!

Квіти, квіткові композиції, а загалом квітковий вернісаж влаштували студенти у фойє коледжу, вклавши частину своєї душі у власні витвори композицій, кожна з яких була особлива по-своєму.

Цей день подарував багато чудових емоцій та гарний настрій.

    

    

 

Малюх Т.В., методист

Навчальна робота | Просмотров: 622 | Добавил: Admin67 | Дата: 22 Вересня 2017

Розпочала роботу школа професійної адаптації для нового молодого поповнення викладачів коледжу. На першому засіданні, яке відбулося 4 вересня, заступник директора Петренко Ю.В. доступно і детально пояснила, якими Положеннями повинні користуватися викладачів при оформленні журналів, складанні робочих навчальних програм, планів занять, виставлені тематичних і модульних оцінок. Також були визначені наставники – викладачі вищої категорії Мовчун О.О., Мартишевська В.Г., Суліменко Н.М., які будуть допомагати, пояснювати і радити у навчальній і методичній роботі молодим викладачам.

    

 

Малюх Т.В., методист коледжу

Навчальна робота | Просмотров: 610 | Добавил: Admin67 | Дата: 05 Вересня 2017

Шановні студенти, викладачі, працівники коледжу!

Вітаємо вас із Днем знань і початком нового навчального року! Для кожного з нас цей день особливий, адже щоразу ми переконуємося у зростаючій затребуваності якісної освіти, цінності праці педагога, її суспільній й стратегічній важливості для нашої країни.

Діяльність фахівців усіх галузей системи освіти по цеглинці вибудовує наше майбутнє. Адже оволодіння новими знаннями й компетенція ми стає фактором зростання й розвитку всіх без винятку сфер діяльності. Це покладає на всіх учасників освітнього процесу – викладачів і студентів – велику відповідальність.

Особливо вітаємо першокурсників. Ви зробили перший і найважливіший вибір у житті. Нехай вам скоряться найвищі вершини і втіляться у життя найсміливіші задуми. Отримані знання допоможуть вам не тільки побудувати успішну кар’єру, стати гідними членами суспільства, а й зробити свій особистий внесок у майбутнє України, зміцнити її та зробити сильною, розвинутою, потужною і непохитною державою.

1 вересня – це й свято викладачів, усіх тих, хто працює в системі освіти. Саме ваша щоденна кропітка й трудомістка праця, глибокі знання й професійний досвід формують той багаж знань і вмінь, з якими студенти йдуть далі життєвими стежками.

У цей день бажаємо всім здоров’я, бадьорості, невичерпної творчої енергії, миру та оптимізму, нових досягнень і злетів!

Дирекція коледжу

Навчальна робота | Просмотров: 689 | Добавил: Admin67 | Дата: 31 Серпня 2017

Вітаємо, Мовчун Лесю Олександрівну та Суліменко Наталю Миколаївну, з присвоєнням кваліфікації"Спеціаліст вищої категорії"

 

Навчальна робота | Просмотров: 753 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 25 Травня 2017

     24 травня на черговому засіданні циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін викладачами були розглянуті методичні матеріали, які готуються на Виставку НМЦ, проаналізовані результати успішності  тематичного оцінювання з дисциплін соціально-гуманітарного циклу за березень-квітень ІІ семестру та обговорено стан успішності і викладання дисциплін «Захист Вітчизни» та «Фізична культура».

    

 

Малюх Т.В., викладач

Навчальна робота | Просмотров: 531 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 25 Травня 2017

Вітаємо автора кращих матеріалів веб-сторінки, Мартишевську Валентину Григорівну, з перемогою у конкурсі-огляді на найкращу веб-сторінку структурного підрозділу НУБіП України у 2017 році серед навчально-наукових інститутів, факультетів та відокремлених підрозділів.

 

 

 

 

 

Навчальна робота | Просмотров: 537 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 25 Травня 2017

Одним з напрямків громадянського та патріотичного виховання, формування громадянсько-патріотичних цінностей у молодого покоління є опора на регіональну культуру та історію, відродження інтересу до історичної та культурної спадщини рідного краю. Так, 20 березня студенти першого курсу групи №2 спеціальностей «Лісове господарство», «Виробництво і переробка продукції тваринництва» (куратор групи Мартишевська В. Г.) відвідали Бобровицький районний історико - краєзнавчий музей. Екскурсовод Носач Оксана розповіла про засновника музею С. Змачинського, історію створення Бобровиці, про тяжкі сторінки Бобровичини в 1933 роках та багато ще чого цікавого.

Незабутні враження залишили окремі експозиції присвячені подіям Великої вітчизняної війни, Афганській війні та Чорнобильській трагедії.

слів студентів: «Особливо вразила розповідь про перші поселення в Бобровиці та безмежну любов Сергія та Марії Волконських, які поховані у с. Вороньках, а ще цікаво було побачити та прочитати газету «Деснянська правда» від 9 травня 1945 року. Зацікавили документи, фотографії та особисті речі, пов'язані з життям та діяльністю винахідника першої автоматичної зброї Якова Рощепія, видатного поета Павла Тичини, українського науковця, літератора і просвітника Анатолія Погрібного та відомого художника, автора української гривні Василя Лопати». Дякуємо за цікаву екскурсію Валентині Швитай та Оксані Носач.

В. Мартишевська, викладач

 

 

Навчальна робота | Просмотров: 530 | Добавил: admin | Дата: 21 Березня 2017Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання