width=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Навчальна робота [308]

Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
Головна » Статті » Навчальна робота » Навчальна робота

***

Шановні студенти, викладачі, працівники коледжу!

Вітаємо вас із Днем знань і початком нового навчального року! Для кожного з нас цей день особливий, адже щоразу ми переконуємося у зростаючій затребуваності якісної освіти, цінності праці педагога, її суспільній й стратегічній важливості для нашої країни.

Діяльність фахівців усіх галузей системи освіти по цеглинці вибудовує наше майбутнє. Адже оволодіння новими знаннями й компетенція ми стає фактором зростання й розвитку всіх без винятку сфер діяльності. Це покладає на всіх учасників освітнього процесу – викладачів і студентів – велику відповідальність.

Особливо вітаємо першокурсників. Ви зробили перший і найважливіший вибір у житті. Нехай вам скоряться найвищі вершини і втіляться у життя найсміливіші задуми. Отримані знання допоможуть вам не тільки побудувати успішну кар’єру, стати гідними членами суспільства, а й зробити свій особистий внесок у майбутнє України, зміцнити її та зробити сильною, розвинутою, потужною і непохитною державою.

1 вересня – це й свято викладачів, усіх тих, хто працює в системі освіти. Саме ваша щоденна кропітка й трудомістка праця, глибокі знання й професійний досвід формують той багаж знань і вмінь, з якими студенти йдуть далі життєвими стежками.

У цей день бажаємо всім здоров’я, бадьорості, невичерпної творчої енергії, миру та оптимізму, нових досягнень і злетів!

Дирекція коледжу

Категорія: Навчальна робота | Додав: Admin67 (31 Серпня 2017)
Переглядів: 227 | Рейтинг: 0.0/0 |
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання