>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Навчальна робота [323]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Навчальна робота » Навчальна робота

У категорії матеріалів: 323
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 32 33 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

     3 листопада відбулася зустріч керівництва коледжу з адміністративним директором ТОВ «Наташа - Агро» Олегом Савіцьким щодо старту проєкту «Відкритий діалог з роботодавцями», так як представники  компаній - работодавців Українського аграрного холдингу є  стейкхолдерами освітніх програм.

     Метою зустрічі є налагодження комунікацій між коледжем, студентами та бізнес-середовищем.

Важливий фактор даного проєкту -  встановлення прямих контактів бізнесу з технологічним відділенням та цикловою комісією технологічних та лісотехнічних дисциплін.

  

Навчальна робота | Просмотров: 86 | Добавил: vipkaua98 | Дата: 04 Листопада 2022

12 вересня розпочався освітній процес у змішаному форматі для студентів ІІ курсів, які згідно з графіком освітнього процесу, займаються офлайн.

Була проведена виховна година на тему: «Безпечне середовище в умовах війни». Куратор груп А-21, О-21 Суліменко Н.М. звернула увагу на ряд важливих питань: правила поведінки під час сигналу «Повітряна тривога», правила перебування в укриттях, ознайомлення з планом-схемою розташування укриття в навчальному закладі.

       

 

Куратор груп О-21, А-21  Наталія СУЛІМЕНКО

Навчальна робота | Просмотров: 63 | Добавил: fagreen039 | Дата: 12 Вересня 2022

 Здоров'я- розкіш для людини

Найбільша цінність у житті.

Як є здоров'я день при днині,

Можливість є йти до мети.

    Бути здоровим-значить бути життєрадісним, з надією зустрічати новий день, відчувати себе  по справжньому щасливим.

    Фізичне здоров’я дає гарне самопочуття, бадьорість, силу. Психічне – дарує спокій та чудовий настрій. Їх можна сформувати тільки шляхом отримання знань і постійної роботи над собою. Для того, щоб зберегти своє здоров’я, треба докладати неабияких зусиль, адже стан здоров’я людини залежить на 20 % від спадковості, на 10 % – від рівня розвитку медицини, на 20 % – від стану довкілля, на 50 % – від способу життя. Адже щороку від алкоголізму помирає понад 40 тисяч українців. Кожні 10 секунд у світі помирає одна людина від захворювань, що викликані тютюнопалінням. Щорічно від наркотиків в Україні помирає 120 тисяч чоловік,а від ВІЛ/СНІДУ -24 мільйони працездатного населення світу. Усе це наслідки шкідливих звичок.

   На виконання завдань програми розвитку фізичної культури і спорту в Бобровицькому фаховому коледжі імені О.Майнової пройшло культурно- спортивний захід під гаслом «Молодь обирає здоровий спосіб життя»,приурочене Дню фізичної культури і спорту, яке щороку ми відзначаємо у другу суботу вересня.

   Всіх присутніх зі святом привітав директор коледжу Андрій Матвієнко

  

   В спортивному забігу взяло участь більше 170  викладачів та студентів. Кожна група на чолі з своїм куратором  достойно долали біговий рубіж, отримуючи на фініші подяки та солодкі подарунки.   

     

    

   Впродовж заходу  музичні вітання  дарували студенти коледжу- Дарина Новік та Максим Шидловський, а організовані  групи черлидингу підтримували учасників забігу своїми запальними виступами.

  

  

   В ході заходу проведено благодійну акцію на підтримку  Збройних Сил України. Зібрані кошти підуть на потреби військових-  випускників нашого коледжу, які сьогодні воюють на передових рубежах країни.

    

   

   Спортивний захід пройшов в атмосфері  згуртованості і піднесеного настрою, адже переможцями стали всі учасники . А родзинкою свята, насамкінець, став козацький куліш, який всі дружно коштували , повторюючи командні речівки.

 

   

Завідувач бібліотеки       Марія Герасименко

  

Навчальна робота | Просмотров: 68 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 08 Вересня 2022

На колекційно – дослідному полі коледжу розпочався сезонний збір врожаю картоплі, де студенти технологічного відділення приймали активну участь. Гарними врожаями відзначились сорти Лабелла, Пікассо, Королева Анна та Сенсація.

    

  

  

Навчальна робота | Просмотров: 56 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 07 Вересня 2022

Сучасний ринок освітніх послуг вимагає від викладачів  нових орієнтирів і підходів у роботі зі студентами. Ця потреба передбачає відтворення системи навчальної і практичної  роботи, пошук адекватних вимогам часу форм і способів такої діяльності на основі вивчення ціннісних орієнтацій студентства та духовного вдосконалення особистості. Саме на таких принципах і  побудована робота студентського гуртка «Агрохімік».

На першому засіданні студенти обрали старосту гуртка,  ознайомились з метою гуртка , яка спрямована на поглиблення  вивчення вузлових теоретичних питань з дисципліни , реалізацію наукового  і творчого  потенціалу талановитих студентів нашого  коледжу та виховання любові до своєї професії і поваги до працівників сільського господарства, основними напрямками роботи та методикою дослідної роботи.

     

Керівник гуртка   Олена КУЧЕРЯВЕНКО

Навчальна робота | Просмотров: 57 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 07 Вересня 2022

7 вересня відбулося засідання гуртка «Дослідник», на  тему: «Заготівля кормів в умовах війни та обмеження ресурсів у тваринництві». Гуртківці звернули увагу на  сучасні технології заготівлі грубих, соковитих та концентрованих кормів для годівлі сільськогосподарських тварин в умовах воєнного стану.  А також ознайомилися з рекомендаціями щодо виробництва прогнозованої кількості кормів у господарствах нашого регіону.

   

Керівник гуртка, Олена СОЛОВЕЙ

Навчальна робота | Просмотров: 80 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 07 Вересня 2022

27 червня у студентів групи Т-41  відбувся комплексний державний екзамен з технології виробництва і переробки продукції тваринництва з використанням технологій дистанційного навчання. Повною мірою використовувались сучасні технології віддаленого Інтернет-доступу до виділених серверів.

Під час екзамену студенти показали високий рівень теоретичних та практичних умінь і навиків з фахових дисциплін, вміння самостійно вирішувати складні виробничі ситуації, активно використовувати набутті знання у своїй професійній діяльності.

Екзаменаційна комісія спеціальності 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» вітає студентів з успішним підтвердженням знань та присвоєння кваліфікаційного  рівня «техніка-технолога». Бажаємо ніколи не зупинятись на досягнутому, завжди вдосконалюватись та самореалізовуватись!

      

 

Екзаменатор, Олена СОЛОВЕЙ

Навчальна робота | Просмотров: 98 | Добавил: fagreen039 | Дата: 27 Червня 2022

Сьогодні слухачі курсу освітньо - кваліфікаційного рівня «Молодшого  спеціаліста » за спеціальністю «Лісове господарство» успішно склали державний іспит.

     

Державно - екземенаційна комісія у складі: директора коледжу – Матвієнко А.І., викладачів лісотехнічних дисциплін: Гордієнко О.В., Кучерявенко О.П. та Трейтяк А.М. ,які високо оцінили знання студентів.

  

 

Екзаменатор Андрій МАТВІЄНКО

 

Навчальна робота | Просмотров: 119 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 24 Червня 2022

У відповідності до графіку навчального процесу 24 червня 2022 у ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової НУБіП України» відбувся комплексний державний екзамен за фахом здобувачів освіти денної форми навчання спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». В процесі складання комплексного державного екзамену за фахом здобувачі освіти показали високий рівень фахової підготовки.

Вітаємо з успішною здачею екзамену. В цей нелегкий для нашої країни час вам вдалося подолати останню сходинку до омріяної професії, залишивши  страх і сумніви позаду. Нехай ці знання неодмінно знадобляться вам в майбутньому,

Бажаємо, щоб під вашими руками заколосилися ниви, створилися нові підприємства, а будь-які життєві проблеми вирішувалися так, як завдання на цьому іспиті — легко, впевнено та швидко! Хай пишаються вами коледж і ваші батьки! 

     

 

Екзаменатор:                                О. Леденко

 

Навчальна робота | Просмотров: 110 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 23 Червня 2022

Нарешті сонечко радує нас своїм теплом, а природа так і кличе до себе на гостину.  На території ВСП «Бобровицького фахового коледжу імені О. Майнової НУБіП України» розквітла молода алея бузку.

 

Хвилюючий момент, коли розцвіли перші квіти на бузку. Молоді кущі були висаджені в 2021 році. Дану бузкову алею відкривав проректор з науково-педагогічної роботи НУБіП України Шинкарук В.Д. разом з трудовим колективом коледжу присвячену до 123 річниці нашого славетного Національного університету біоресурсів і природокористування України. Понад 16 різнокольорових бузкових кущів зачаровують своїм ароматом, вражають своєю красою та ніжністю. Цей аромат ви ні з чим не переплутаєте. Лілово-порпурові, витончені білі та оригінальні насичено фіолетові квіти бузку оминути неможливо, так і хочеться зупинитись і милуватись ними.

  

Сорт "Леся Українка",який вивів Василь Горб зростає й на нашій алеї. У квітки цього бузку буває до 80-ти пелюсток. Його називають наймахровішим сортом бузку у світі.

Бузок "Богдан Хмельницький "– сорт, який підкорює своїм неймовірним ароматом. Дивлячись на цей розквітлий бузок - мрієш щоб час зупинився. Квітки спочатку рожеві з білуватими кінчиками пелюсток, пізніше з рожево-бузковим відтінком, дуже великі.

Уособленням ніжності і чуттєвості є сорт бузку "Тарас Бульба". Його особливістю вважають дорослий, високий кущ сягає від 3 до 4 метрів. На гілках куща гронами звисають китиці бузку, вкриті безліччю дрібних квіток. Але саме аромат і насичений темно-фіолетовий відтінок робить цей сорт бузку популярним і не залишає шансів залишити його непоміченим.

До слова, в Україні бузок - чужоземець. Його батьківщина - Мала Азія. Звідти цю рослину вперше привезли у XVI cтолітті. Невибагливе деревце добре прижилося в наших краях, і вже за кілька десятиліть бузок ріс чи не в кожному саду. Всього у світі існує 27 видів бузку, 21 з них є у ботанічному саду у Києві, що цвіте і буяє на схилах Дніпра з кінця квітня до кінця травня.

В Україні у природі росте лише один вид - бузок звичайний, решта видів - завезені з Китаю і Кореї. Бузок звичайний до Європи потрапив через Туреччину. Турки побачили цей бузок в горах Болгарії і завезли його до себе. А потім австрійський посол побачив таке декоративне гарне дерево, і, повертаючись до Європи, прихопив його з собою. Так він з'явився і у нас.

У ХІХ столітті бузок почали селекціонувати: з'явилися його сотні сортів різних відтінків і форм квітів. Селекцією займалися ботаніки у Франції і Канаді, США, Казахстані і Молдові.

 

Існує повір’я, що бузок приносить щастя: для цього в простому, з квітками на чотири пелюстки, бузку треба знайти квіточку з п’ятьма пелюстками та з’їсти її.

Якщо хочете відчути найбільший бузковий аромат - приходьте зранку, він буде більш інтенсивний, ніж після обіду. А ще найсильніше бузок пахне на початку цвітіння.

Квітуча алея подарує затишок та можливість відпочити, набратися сил і енергії. А, можливо, й віднайти ту заповітну квітку бажань! Гарно і зелено!

Хай навкруги цвіте бузок,

Та небо буде ясним;

І щоб життя було у нас

Щасливим і прекрасним!

Ми всі налаштовані на перемогу і дивимось у світле майбутнє. Разом - ми сильні та переможемо! Слава Україні! Героям Слава! Все буде Україна!

  

 

Завідувач міжкафедральної навчальної лабораторії на базі

ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової НУБіП України», методист коледжу

Євенко Тетяна Іванівна

 

 

Навчальна робота | Просмотров: 107 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 24 Травня 2022


Онлайн рапортичка

Відскануй