width=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Навчальна робота [303]

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
verteletsky93
Головна » Статті » Навчальна робота

У розділі матеріалів: 303
Показано матеріалів: 21-30
Сторінки: « 1 2 3 4 5 ... 30 31 »

Протягом тижня викладачі коледжу побували в школах Ічнянського, Козелецького, Прилуцького районів Чернігівської області та Броварського, Згурівського районів Київської області, де зустрілись з учнями 9-х та 11-х класів. Мета одна – зацікавити випускників до вступу в наш коледж та запросити їх на День відкритих дверей.

Учні шкіл цікавились правилами прийому до навчального закладу, спеціальностями, яких навчають, дізнались про можливості й перспективи, які мають наші студенти, отримали агітаційний матеріал про коледж та запрошення на День відкритих дверей.

Гулицька Н.М.

Сєра О.В.

Суліменко Н.М.

Мовчун Л.О.

Науменко О.М.

 

 

 

 

Навчальна робота | Просмотров: 257 | Добавил: admin | Дата: 14 Березня 2017

На базі Коледжу економіки і технологій ЧНТУ 10 березня 2017 року проведено засідання ОМО викладачів біології, географії та екології та ОМО викладачів фізики і астрономії І-ІІ р.а. Чернігівської області. Учасники наради підвели підсумки апробації у вищих навчальних закладах області методичних розробок викладачів: Коленченко О.А., Литовченко О.В., Савченко О.В., Дєди В.М., Дронь В.В.

Всі методичні розробки отримали схвальні відгуки та рекомендовані до використання у вищих навчальних закладах.

Показове бінарне заняття на тему: «Пружинний та математичний маятники. Коливальні явища в природі» провели викладачі Коледжу економіки і технологій ЧНТУ Савенко І.В. (фізика) та Алісеєнко А.І. (біологія).

Присутні мали можливість ознайомитися з навчально-матеріальною базою коледжу.

Баранчук В.С., Шимко В.М., Пісковець О.В., викладачі

Навчальна робота | Просмотров: 241 | Добавил: admin | Дата: 14 Березня 2017

2 березня викладачі Коник А.А. та Єременко О.С. здійснили профорієнтаційну поїздку в Броварський район Київської області, де зустрілись з школярами випускних класів Русанівської, Світильнянської, Плосківської, Гоголівської та Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Майбутні абітурієнти прослухали змістовну інформацію про історію та діяльність коледжу, дізнались про можливості й перспективи, які мають наші студенти, а також ознайомились зі спеціальностями яких навчають в коледжі.

Випускники отримали агітаційним матеріал про коледж та було запрошено на День відкритих дверей 28 березня.

Викладач Єременко О. С.

 

 

Навчальна робота | Просмотров: 286 | Добавил: admin | Дата: 03 Березня 2017

Навчання студентів у коледжі відрізняється  різноматністю форм і методів навчальної діяльності. Однією із таких форм є використання виробничих та наукових баз провідних інституцій України.

Так, другого березня студенти третього курсу спеціальності «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» відвідали Інститут розведення та генетики тварин ім. М.В.Зубця НААН України. Провідні фахівці інституту прочитали студентам лекції. Так, професор НААН С.Ю.Демчук прочитав студентам захоплюючу та пізнавальну лекцію «Організація відтворення великої рогатої худоби». Професор зупинився на проблемах відтворювальної здатності великої рогатої худоби та шляхи збільшення її запліднювальної здатності. Студенти з великою цікавістю переглянули відео-презентацію та долучились до обговорення світових досягнень в біотехнології, яку підготувала головний науковий співробітник, доктор с.-г. наук В.В.Дзіцюк. Студенти під час екскурсії лабораторіями відтворення тварин та біотехнології поглибили знання з питань зберігання сперми, розмороження та оцінки якості розмороженої сперми бугаїв та баранів. Особливо цікаво та дуже змістовно студентам було в лабораторії генної інженерії, де їх ознайомили з основами отримання, виділення та використання генного матеріалу тварин, риб та бджіл.

 В музеї студентів ознайомлено з матеріалами та музейними експонатами інституту.

Під глибоким враженням студенти групи Т-31 зупинились біля погруддя та віддали дань поваги нашому славному земляку, видатному вченому, умілому організатору, академіку УААН, доктору сільськогосподарських наук, професору, директору НААН України Михайлу Васильовичу Зубцю.

  Н.Шаповал, викладач технологічних дисциплін

 

 

 

 

Навчальна робота | Просмотров: 273 | Добавил: admin | Дата: 03 Березня 2017

28 лютого проведена олімпіада з дисципліни “Годівля сільськогосподарських тварин” серед студентів ІІІ курсу спеціальності “Виробництво і переробка продукції тваринництва”. Під час проведення олімпіади студенти продемонстрували достатні знання програмного матеріалу, вірно виконали тестові та розрахункові завдання.

Переможцями олімпіади стали:

І місце – Середа Аня

ІІ місце – Шарай Інна

ІІІ місце – Шудра Вадим

Викладач Соловей О. Ю.

 

Навчальна робота | Просмотров: 367 | Добавил: admin | Дата: 01 Березня 2017

Актуальність правового регулювання заробітної плати сьогодення є основною проблемою кожного працюючого в Україні. Заробітна плата є інститутом галузі вивчення дисципліни «Трудового права», саме ця тема була розкрита 28 лютого на вікритому занятті в групі М-21 в формі проблемної лекції з елементами диспуту. В ході заняття студенти ознайомились з правовою природою, структурою оплати праці; аналізом основних систем оплати праці; законодавчими та нормативно – правовими актами, що регулюють заробітну плату в Україні; особливостями її обрахування та застосування заходів відповідальності за порушення законодавства про оплату праці.

Викладач:                                  О.М.Науменко

 

Навчальна робота | Просмотров: 259 | Добавил: admin | Дата: 01 Березня 2017

28 лютого відбулась олімпіада з дисципліни « Плодоовочівництво» серед студентів ІУ курсу спеціальності «Виробництво і переробка продукції рослинництва», де студенти показали високі знання з питань ботанічного складу, морфологічних ознак , біологічних особливостей,способів розмноження овочевих та плодових культур; закономірностей росту, розвитку і плодоношення культур.

Серед учасників олімпіади своєрідний звіт про успішне вивчення дисципліни показали студенти : Півень С.- І місце, Мигащенко О.,– ІІ місце, Дробноход О. – ІІІ місце.

 

Навчальна робота | Просмотров: 266 | Добавил: admin | Дата: 01 Березня 2017

27 лютого в спортивній залі коледжу відбулося спортивне свято "Козацькі розваги". В напруженій та дуже цікавій боротьбі змагалися студенти груп №1, №2, №3 та №4. Вправність та вміння учасників оцінювала суддівська бригада студентської ради коледжу.

По результатах трьох етапів змагань І місце виборола група №4, ІІ місце - команда групи №1, третіми були студенти групи №3.

Команди-учасники нагороджені грамотами студентської ради коледжу.

Викладач фізичного виховання

Гулицька Н. М.                          

 

 

Навчальна робота | Просмотров: 392 | Добавил: admin | Дата: 28 Лютого 2017

На черговому засіданні комісії соціально-гуманітарних дисциплін 23 лютого викладачі обговорили нагальні питання: про підготовку матеріалів на виставку НМЦ, про участь переможців І етапу олімпіад з української мови та іноземної мови у ІІ обласному етапі, які відбудуться у березні в м.Чернігів. В конструктивній бесіді проаналізували виховний процес як саморозвиваючу систему, якій властиві свої особливі закономірності: цілісність, загальність, єдність.

Т.Малюх, голова циклової комісії

Навчальна робота | Просмотров: 256 | Добавил: admin | Дата: 28 Лютого 2017

На технологічному відділені розпочато цикл олімпіад з професійно-практичної підготовки. 23 лютого проведена олімпіада з дисципліни «Технологія переробки продукції тваринництва з основами виробничої санітарії». 
Учасники олімпіади продемонстрували достатні знання програмового матеріалу, вільно виконували поставлені завдання, проявили творчий підхід при виконанні завдання, що передбачає складання технологічної схеми.
Призові місця посіли студенти:
І місце – Лала Анна;
ІІ місце – Зінченко Ірина;
ІІІ місце –  Полегенько Марина.

 


Навчальна робота | Просмотров: 252 | Добавил: admin | Дата: 28 Лютого 2017
Журнал
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Кафедра педагогіки НУБіП запрошує на навчання