>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Навчальна робота [315]

Статистика

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
Головна » Статті » Навчальна робота

У розділі матеріалів: 315
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 31 32 »

Сьогодні слухачі курсу освітньо - кваліфікаційного рівня «Молодшого  спеціаліста » за спеціальністю «Лісове господарство» успішно склали державний іспит.

     

Державно - екземенаційна комісія у складі: директора коледжу – Матвієнко А.І., викладачів лісотехнічних дисциплін: Гордієнко О.В., Кучерявенко О.П. та Трейтяк А.М. ,які високо оцінили знання студентів.

  

 

Екзаменатор Андрій МАТВІЄНКО

 

Навчальна робота | Просмотров: 4 | Добавил: verteletsky93 | Дата: Yesterday

Нарешті сонечко радує нас своїм теплом, а природа так і кличе до себе на гостину.  На території ВСП «Бобровицького фахового коледжу імені О. Майнової НУБіП України» розквітла молода алея бузку.

 

Хвилюючий момент, коли розцвіли перші квіти на бузку. Молоді кущі були висаджені в 2021 році. Дану бузкову алею відкривав проректор з науково-педагогічної роботи НУБіП України Шинкарук В.Д. разом з трудовим колективом коледжу присвячену до 123 річниці нашого славетного Національного університету біоресурсів і природокористування України. Понад 16 різнокольорових бузкових кущів зачаровують своїм ароматом, вражають своєю красою та ніжністю. Цей аромат ви ні з чим не переплутаєте. Лілово-порпурові, витончені білі та оригінальні насичено фіолетові квіти бузку оминути неможливо, так і хочеться зупинитись і милуватись ними.

  

Сорт "Леся Українка",який вивів Василь Горб зростає й на нашій алеї. У квітки цього бузку буває до 80-ти пелюсток. Його називають наймахровішим сортом бузку у світі.

Бузок "Богдан Хмельницький "– сорт, який підкорює своїм неймовірним ароматом. Дивлячись на цей розквітлий бузок - мрієш щоб час зупинився. Квітки спочатку рожеві з білуватими кінчиками пелюсток, пізніше з рожево-бузковим відтінком, дуже великі.

Уособленням ніжності і чуттєвості є сорт бузку "Тарас Бульба". Його особливістю вважають дорослий, високий кущ сягає від 3 до 4 метрів. На гілках куща гронами звисають китиці бузку, вкриті безліччю дрібних квіток. Але саме аромат і насичений темно-фіолетовий відтінок робить цей сорт бузку популярним і не залишає шансів залишити його непоміченим.

До слова, в Україні бузок - чужоземець. Його батьківщина - Мала Азія. Звідти цю рослину вперше привезли у XVI cтолітті. Невибагливе деревце добре прижилося в наших краях, і вже за кілька десятиліть бузок ріс чи не в кожному саду. Всього у світі існує 27 видів бузку, 21 з них є у ботанічному саду у Києві, що цвіте і буяє на схилах Дніпра з кінця квітня до кінця травня.

В Україні у природі росте лише один вид - бузок звичайний, решта видів - завезені з Китаю і Кореї. Бузок звичайний до Європи потрапив через Туреччину. Турки побачили цей бузок в горах Болгарії і завезли його до себе. А потім австрійський посол побачив таке декоративне гарне дерево, і, повертаючись до Європи, прихопив його з собою. Так він з'явився і у нас.

У ХІХ столітті бузок почали селекціонувати: з'явилися його сотні сортів різних відтінків і форм квітів. Селекцією займалися ботаніки у Франції і Канаді, США, Казахстані і Молдові.

 

Існує повір’я, що бузок приносить щастя: для цього в простому, з квітками на чотири пелюстки, бузку треба знайти квіточку з п’ятьма пелюстками та з’їсти її.

Якщо хочете відчути найбільший бузковий аромат - приходьте зранку, він буде більш інтенсивний, ніж після обіду. А ще найсильніше бузок пахне на початку цвітіння.

Квітуча алея подарує затишок та можливість відпочити, набратися сил і енергії. А, можливо, й віднайти ту заповітну квітку бажань! Гарно і зелено!

Хай навкруги цвіте бузок,

Та небо буде ясним;

І щоб життя було у нас

Щасливим і прекрасним!

Ми всі налаштовані на перемогу і дивимось у світле майбутнє. Разом - ми сильні та переможемо! Слава Україні! Героям Слава! Все буде Україна!

  

 

Завідувач міжкафедральної навчальної лабораторії на базі

ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової НУБіП України», методист коледжу

Євенко Тетяна Іванівна

 

 

Навчальна робота | Просмотров: 33 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 24 May 2022

     12 травня 2022 року відбулася  Міжнародна науково-практична конференція «Глобальні та національні тенденції у галузі наук про життя» у ВП НУБіП України «Ніжинському агротехнічному інституті», де викладачі ВСП «Бобровицького фахового коледжу імені О. Майнової НУБіП України» прийняли активну участь, зокрема: Філатова В.Л., Євенко Т.І.,  Майданюк О.В., Соловей  О.Ю., Кімейчук І.В., Ткаченко С.В.

      Метою проведення науково-практичної конференції був розгляд проблем та перспектив розвитку науки в сучасних умовах, налагодження співпраці та обміну досвідом між науковцями та практичними працівниками різних країн.

  

      Відкрив конференцію к.п.н., доцент, заслужений працівник народної освіти України, відмінник освіти України, відмінник аграрної освіти та науки директор ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут» Лукач Василь Степанович, який привітав учасників заходу та побажав цікавої дискусії. Наступним до учасників звернувся Кваша Сергій Миколайович д.е.н., професор, академік НААН, проректор з науково-педагогічної роботи та розвитку Національного університету біоресурсів і природокористування України, який привітав учасників конференції та відмітив, що виклики сьогодення змусили перенести конференцію, оскільки вона була запланована на 14 квітня 2022 року,  внаслідок військової агресії росії проти України всі учасники змушені спілкуватися лише он-лайн.  Сергій Миколайович виступив з доповіддю на тему: «Глобальні виклики України в контексті формування продовольчої безпеки».

   

      Шинкарук Лідія Василівна д.е.н., професор, член-кореспондент НАН України, професор кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту Національного університету біоресурсів та природокористування України виступила із доповіддю на тему «Можливість інклюзивного розвитку і продовольча безпека», в якій відмітила, що, в сучасних економічних умовах забезпечення належного рівня продовольчої безпеки сільськогосподарських підприємств є передумовою сталого розвитку сільських територій, підвищення рівня зайнятості та основою в цілому забезпечення безпеки держави.

   

      Дуже цікавими та актуальними були виступи інших спікерів. На завершення відбулося підбиттям підсумків конференції, всі присутні змогли поспілкуватися з міжнародними експертами та отримати відповіді на питання, що виникли в ході дискусії.

   

     Проведена Міжнародна науково-практична конференція «Глобальні та національні тенденції у галузі наук про життя» була насичена цікавими й змістовними доповідями, науковою дискусією, за що велика вдячність усім учасникам заходу.

  
Сподіваємось, що в найближчий час буде Перемога та запанує Мир в Україні і ми всі будемо мати можливість брати участь у цікавих та змістовних заходах спрямованих на відбудову і розвиток нашої держави!

Завідувач міжкафедральної навчальної лабораторії на базі ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової
НУБіП України», методист коледжу
Євенко Тетяна Іванівна

 

 

Навчальна робота | Просмотров: 48 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 12 May 2022

17 лютого відбувся Форум «Фінансова грамотність освітян», де викладачі ВСП «Бобровицького фахового коледжу імені  О. Майнової НУБіП України» взяли активну участь, зокрема: Петренко Ю.В., Коник А.А., Євенко Т.І., Мовчун Л.О., Науменко О.М., Майданюк О.В., Кучерявенко О.П., Соколовська Я.В.

Стале соціально-економічне зростання України стає неможливим без фінансово освічених громадян – повноцінних учасників цього розвитку. Перехід країни до ринкової економіки показав абсолютну нездатність населення приймати правильні фінансові рішення. За останні роки обсяг послуг, що пропонуються на фінансовому ринку, виріс у декілька разів, проте рівень фінансової грамотності споживачів радикально не змінився, що не дає змоги залучати їх до фінансового простору країни.

Сьогодні провідні країни світу, зокрема США, Великобританія, Канада спрямовують багато зусиль на підвищення фінансової грамотності населення. На сьогодні, за даними Світового банку, 44 країни світу схвалили стратегію фінансової грамотності, а у 27 країнах цей документ знаходиться на етапі розробки.

За даними дослідження USAID «Фінансова грамотність, фінансова інклюзія та фінансовий добробут в Україні» рівень фінансової грамотності населення України становить 11,2 (з 21) і є одним з найнижчим значенням індексу серед 30 країн, які брали участь в опитуванні.   

  

У напряму реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти фінансова грамотність та підприємливість визначені ключовими компетентностями Нової української школи. Нині «Фінансова грамотність» – це один із вибіркових предметів для учнів старшої школи. Водночас, відкритим залишається питання щодо формування фінансової освіченості студентів, які навчаються на неекономічних спеціальностях, підвищення рівня фінансової грамотності всіх учасників освітнього

Метою проведення Форуму було обговорення найефективніших практик з підвищення фінансової інклюзії населення, оцінки досвіду викладання фінансової грамотності у загальноосвітніх навчальних закладах та закладах вищої освіти, зосередження уваги на формуванні підприємницьких навичок у студентів, підвищення рівня фінансової грамотності освітян. 

Спікери форуму:
  1. Юрій Сафонов - заступник директора із науково-методичної роботи Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України, доктор економічних наук, професор.
  2. Галина Коломоєць - начальник відділу науково-методичного забезпечення підвищення якості освіти Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України, кандидат педагогічних наук, психолог, тренер, фасилітатор, координатор всеукраїнських освітніх проектів.
  3. Ярослав Кичук - ректор Ізмаїльського державного гуманітарного університету, український науковець, громадський діяч і політик, доктор педагогічних наук, професор кафедри української та всесвітньої історії та культури.
  4. Антон Босєнко - експерт ринку криптовалют та технології блокчейн, консультант по інвестуванню, розпорядник криптовалютного трастового фонду, член Ради фонду директорів NEM (Сінгапур).
  5. Віталій Паздрій -  доцент кафедри бізнес-економіки та підприємництва КНЕУ ім. В. Гетьмана, генеральний директор Компанії Інтелектуальних Технологій, кандидат економічних наук, доцент,
  6. Олена Жиліч – співзасновник  в Best Version Club, засновниця та CEO JET Accelerator, входить у топ-20 надихаючих жінок STEM.
  7. Галина Танащук — експерт із питань інвестування на фінансових ринках, 10 років практичного досвіду у великих міжнародних компаніях-лідерах ринку, психолог, ведуча фінансових ігор Cash Flow,  Co-founder жіночого клубу Libertex Woman.
  8.  Інна Богословська - засновник «БИГ-платформа», заслужений юрист України, громадський діяч, організатор культурно-просвітницьких проектів «Молодіжна школа лідерів», учасник президентських виборів в 2019 році.
  9. Віктор Тиркало -  президент ВГО «Ліга розвитку науки», директор програм МВА, консультант з розвитку малого та середнього бізнесу, проектний менеджер, експерт з стратегічного розвитку ОТГ Програми U-LEAD з Європою, засновник Української школи Бізнесу «НАШЕ».
 

Робота Форуму була насичена цікавими виступами, зустрічами, дискусіями, спілкуванням з однодумцями.

Кожен учасники Форуму отримав сертифікат підвищення кваліфікації.

Дякуємо організаторам за захід, проведений на такому високому рівні, та чекаємо подальших зустрічей!

 

Завідувач міжкафедральної навчальної лабораторії на базі ВСП "Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової НУБіП України к.е.н., викладач - методист Євенко Тетяна Іванівна

 

 

 

Навчальна робота | Просмотров: 142 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 18 February 2022

   Сьогодні 16 лютого у ВСП "Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової НУБіП України" відбулися урочистості з нагоди Дня єднання, під гаслом "єднаймося брати мої".

    В заходах взяв участь весь колектив коледжу. Піднесено і святково всі підхопили Гімн України, а кращі студенти закладу Марина та Ілля Яреми гордо підняли Державний Прапор України.

  

  

Навчальна робота | Просмотров: 221 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 16 February 2022

Профорієнтаційна робота з випускниками шкіл – один із головних аспектів виховної роботи, спрямований на підготовку учнів до свідомого вибору професії, визначення свого місця у суспільстві.

Саме з метою допомоги оцінити власні здібності, інтереси, можливості та усвідомлено обрати майбутню професію, оцінити власний потенціал, зрозуміти який вид професійної діяльності Вам найбільш до душі. Викладачі  ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової НУБіП України» провели профорієнтаційну роботу серед шкіл району, адже труднощі професійного самовизначення або сумніви щодо правильності свого вибору майбутньої професії виникають завжди. Тому, саме вдало проведена профорієнтація - це правильний вибір професії, моральне задоволення, висока самооцінка та прагнення до професійного рівня знань.

   

   

 

Навчальна робота | Просмотров: 206 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 31 May 2021

Навчальна робота | Просмотров: 177 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 28 May 2021

«Скільки їх,

Тих, хто мужньо боровсь

За свободу,

Полягло у борні

За священне за право своє!

Щоб вернуть на віки

Чесне ім’я мойого народу

І сказати усім: Ми – живі,

Ми не вмерли, ми – є».

Аблязіз Вєлієв, кримськотатарський

поет, перекладач, журналіст

19 травня студенти коледжу переглянули документальний фільм «Чорна сторінка кримськотатарського народу», в рамках проведення заходів щодо Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу та вшановали пам’ять понад 200 тисяч невинних жертв сталінського режиму, який призвів до масових людських жертв, завдавши непоправної шкоди і трагічним чином вплинувши на його історичний шлях. Позиція України стосовно захисту європейських демократичних цінностей, прав і свобод людини залишається незмінною та непохитною. Україна захищає права кримськотатарського народу нарівні з правами всіх корінних народів, які проживають на українській території.

Пам’ятаймо про цю трагедію! Підтримуймо кримськотатарський народ у цей непростий час!

   

 

 

О.Науменко, голова методоб'єднання кураторів

Навчальна робота | Просмотров: 212 | Добавил: vipkaua98 | Дата: 19 May 2021

Студенти-випускники технологічного відділення спеціальності «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» пройшли заключну ланку практичної підготовки – виробничу переддипломну практику.

19 травня відбувся захист звітів-щоденників про проходження виробничо-переддипломної практики. Студенти прозвітувались про виконані завдання, удосконалення практичних умінь і навичок, безпосередньо на підприємствах  Чернігівської області.

   

За допомогою мультимедійних презентацій доповідачі познайомили членів комісії з базами практик, прозвітувались про виконання завдань, набуття умінь і навичок безпосередньо на робочих місцях.

Захист звітів перейшов в жваву дискусію, студенти активно ділились набутим досвідом, враженнями з виробництва. Члени комісії отримали відповіді на поставлені запитання та оцінили роботу практикантів.

   

Приємно відмітити, що зовсім недавно ми відправляли в господарства для проходження переддипломної практики студентів коледжу, а зараз перед нами звітувались фахівці в галузі тваринництва, які значно подорослішали та зарекомендували себе на базах практики відповідальними, вихованими, розумними, готовими навчатись, удосконалювати свої практичні уміння і навички. Успіхів вам, шановні випускники!

 

Завідуюча технологічним відділення        В.Л. Філатова

Навчальна робота | Просмотров: 183 | Добавил: vipkaua98 | Дата: 19 May 2021

Саме під такою назвою пройшло засідання гуртка «Едельвейс».

Важко переоцінити роль і значення рослин у житті планети та людства. Їхня загальна маса у біосфері Землі досягає 1850 млрд. т. Щорічно вони створюють 170 млрд. т. органічної речовини (у 25 разів більше, ніж щорічно видобувають вугілля і нафти в усіх країнах разом). Рослини підтримують постійний газовий склад атмосфери на планеті, забезпечуючи життя всіх земних створінь. Рослини дають усе, без чого не могла б існувати сучасна цивілізація: житло, меблі, одяг, ліки, папір та багато іншого. Вони також годують нас, тамують спрагу, обігрівають і захищають від пекучого сонця.

   

Рослини наділені почуттями, інтелектом, володіють пам’яттю, відчуттям часу, можуть розрізняти кольори і спілкуватися між собою або застерігати один одного. Вони вміють розпізнавати загрозу, тремтять від страху, можуть кликати на допомогу; здатні взаємодіяти один з одним і іншими живими істотами на відстані, розрізняють настрій і наміри людей; випромінювання, що випускається ними може бути зафіксовано спеціальними приладами. 

Гуртківці здійснили екскурсію по території коледжу та помилувалися  багатим та різноманітним світом природи нашої Альма-матері.

   

 

Баранчук В.С., викладач математичних та

природничо-наукових дисциплін

 

 

Навчальна робота | Просмотров: 204 | Добавил: vipkaua98 | Дата: 19 May 2021


Онлайн рапортичка

Відскануй