>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Навчальна робота [310]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Навчальна робота

У розділі матеріалів: 310
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 30 31 »

Профорієнтаційна робота з випускниками шкіл – один із головних аспектів виховної роботи, спрямований на підготовку учнів до свідомого вибору професії, визначення свого місця у суспільстві.

Саме з метою допомоги оцінити власні здібності, інтереси, можливості та усвідомлено обрати майбутню професію, оцінити власний потенціал, зрозуміти який вид професійної діяльності Вам найбільш до душі. Викладачі  ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової НУБіП України» провели профорієнтаційну роботу серед шкіл району, адже труднощі професійного самовизначення або сумніви щодо правильності свого вибору майбутньої професії виникають завжди. Тому, саме вдало проведена профорієнтація - це правильний вибір професії, моральне задоволення, висока самооцінка та прагнення до професійного рівня знань.

   

   

 

Навчальна робота | Просмотров: 123 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 31 Травня 2021

Навчальна робота | Просмотров: 110 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 28 Травня 2021

«Скільки їх,

Тих, хто мужньо боровсь

За свободу,

Полягло у борні

За священне за право своє!

Щоб вернуть на віки

Чесне ім’я мойого народу

І сказати усім: Ми – живі,

Ми не вмерли, ми – є».

Аблязіз Вєлієв, кримськотатарський

поет, перекладач, журналіст

19 травня студенти коледжу переглянули документальний фільм «Чорна сторінка кримськотатарського народу», в рамках проведення заходів щодо Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу та вшановали пам’ять понад 200 тисяч невинних жертв сталінського режиму, який призвів до масових людських жертв, завдавши непоправної шкоди і трагічним чином вплинувши на його історичний шлях. Позиція України стосовно захисту європейських демократичних цінностей, прав і свобод людини залишається незмінною та непохитною. Україна захищає права кримськотатарського народу нарівні з правами всіх корінних народів, які проживають на українській території.

Пам’ятаймо про цю трагедію! Підтримуймо кримськотатарський народ у цей непростий час!

   

 

 

О.Науменко, голова методоб'єднання кураторів

Навчальна робота | Просмотров: 141 | Добавил: vipkaua98 | Дата: 19 Травня 2021

Студенти-випускники технологічного відділення спеціальності «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» пройшли заключну ланку практичної підготовки – виробничу переддипломну практику.

19 травня відбувся захист звітів-щоденників про проходження виробничо-переддипломної практики. Студенти прозвітувались про виконані завдання, удосконалення практичних умінь і навичок, безпосередньо на підприємствах  Чернігівської області.

   

За допомогою мультимедійних презентацій доповідачі познайомили членів комісії з базами практик, прозвітувались про виконання завдань, набуття умінь і навичок безпосередньо на робочих місцях.

Захист звітів перейшов в жваву дискусію, студенти активно ділились набутим досвідом, враженнями з виробництва. Члени комісії отримали відповіді на поставлені запитання та оцінили роботу практикантів.

   

Приємно відмітити, що зовсім недавно ми відправляли в господарства для проходження переддипломної практики студентів коледжу, а зараз перед нами звітувались фахівці в галузі тваринництва, які значно подорослішали та зарекомендували себе на базах практики відповідальними, вихованими, розумними, готовими навчатись, удосконалювати свої практичні уміння і навички. Успіхів вам, шановні випускники!

 

Завідуюча технологічним відділення        В.Л. Філатова

Навчальна робота | Просмотров: 119 | Добавил: vipkaua98 | Дата: 19 Травня 2021

Саме під такою назвою пройшло засідання гуртка «Едельвейс».

Важко переоцінити роль і значення рослин у житті планети та людства. Їхня загальна маса у біосфері Землі досягає 1850 млрд. т. Щорічно вони створюють 170 млрд. т. органічної речовини (у 25 разів більше, ніж щорічно видобувають вугілля і нафти в усіх країнах разом). Рослини підтримують постійний газовий склад атмосфери на планеті, забезпечуючи життя всіх земних створінь. Рослини дають усе, без чого не могла б існувати сучасна цивілізація: житло, меблі, одяг, ліки, папір та багато іншого. Вони також годують нас, тамують спрагу, обігрівають і захищають від пекучого сонця.

   

Рослини наділені почуттями, інтелектом, володіють пам’яттю, відчуттям часу, можуть розрізняти кольори і спілкуватися між собою або застерігати один одного. Вони вміють розпізнавати загрозу, тремтять від страху, можуть кликати на допомогу; здатні взаємодіяти один з одним і іншими живими істотами на відстані, розрізняють настрій і наміри людей; випромінювання, що випускається ними може бути зафіксовано спеціальними приладами. 

Гуртківці здійснили екскурсію по території коледжу та помилувалися  багатим та різноманітним світом природи нашої Альма-матері.

   

 

Баранчук В.С., викладач математичних та

природничо-наукових дисциплін

 

 

Навчальна робота | Просмотров: 132 | Добавил: vipkaua98 | Дата: 19 Травня 2021

 

 

 

18 грудня у незвичному, змішаному форматі з урахуванням карантинних вимог, так як частина колективу була присутня в залі, решта – онлайн, відбулися збори трудового колективу ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової НУБіП України», на які були запрошені Кваша С.М., проректор з навчально-виховної роботи, Остапчук А.Д., декан факультету аграрного менеджменту, Лопушняк В.І., начальник відділу регіонального розвитку дистанційної освіти та заочного навчання, Ковчежнюк Т.М., міський голова, та представники органів місцевої влади. 

 

 

Директор коледжу Гордієнко О.В. детально проаналізувала роботу учасників освітнього процесу коледжу за 2020 рік, розповівши про покращення матеріально-технічної бази та інфраструктури коледжу. Звернула увагу на роботу відділень, циклових комісій, структурних підрозділів закладу освіти, на співпрацю з кафедрами університету, участь у науково-практичних конференціях, семінарах та міжнародну діяльність, про виконання заходів реалізації у 2021 році програми  «Голосіївська ініціатива – 2025». 
В обговоренні звіту взяли участь представники НУБіП України: Кваша С.М., який звернув увагу на набір студентів у 2020 році, наголосив, що особиста професійність викладача – запорука роботи колективу, побажав успіхів у наступному році; Остапчук А.Д. належно оцінив роботу колективу коледжу, побажав наполегливо працювати над збереженням і збільшенням студентського контингенту, розширенням баз практики і міжнародного співробітництва.

 

 

 

Активну участь в обговоренні звіту взяли завідувачі відділень,  голови циклових комісій,  які  звернули увагу на розроблення і впровадження в освітній процес заходів, спрямованих на забезпечення якісної підготовки фахівців і чіткої організації освітнього процесу, виховання молодого покоління на основі особистісно зорієнтованого підходу і засвоєння хмарних технологій.
Роботу колективу за звітний рік та плани на 2021 рік схвалили, звіт директора коледжу затвердили.

 

 

 


Тетяна Малюх,  секретар зборів трудового колективу коледжу

 

Навчальна робота | Просмотров: 227 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 18 Грудня 2020

ДО ВІДОМА СТУДЕНТІВ І БАТЬКІВ!

 

 В зв’язку з віднесенням  Бобровицького району за рівнем епідемічного зонування  до червоної зони  навчальні заняття в коледжі будуть проводитись в дистанційному режимі згідно з розкладом з
7 вересня 2020 року.

 

Адміністрація

Навчальна робота | Просмотров: 262 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 04 Вересня 2020

Без гри немає й не може бути повноцінного

морального і розумового розвитку

А. С. Макаренко

Економічна освіта в Україні набуває все більшої популярності. Тому дедалі частіше при вивченні економіки доводиться відходити від використання традиційних форм навчання, їх місце займають інші – активні методи та форми, зокрема ігри, квести, брейн-ринги. Саме під час гри студенти активізують свою пізнавальну діяльність, вміння обґрунтовувати думки, проявляють ініціативу, інтерес до знань, вони окрилені духом змагання і бажанням перемогти.

Так, 14 березня в читальній залі бібліотеки коледжу відбувся студентський економічний брейн-ринг «Чим більше я дізнаюся, тим більше я зможу», учасниками якого були студенти другого курсу спеціальностей «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Облік і оподаткування» та «Менеджмент», які попередньо сформували три команди: «Абсолютна перевага» (Шута Тетяна (капітан команди), Динник Анна, Світящук Надія, Світящук Юлія, Кіяниця Інна), «Мега мозок» (Наваліхін Андрій (капітан команди), Баланчук Анастасія, Грищенко Алла, Митрофанська Віталія, Чичкань Софія), «Business people» (Басанько Катерина(капітан команди), Ковтяга Наталія, Мошинець Олег, Ткаченко Інна, Тихоненко Оксана).

          

Неабиякі творчі здібності, швидкість реакції, уміння логічно та нестандартно мислити, креативність, дотепність, кмітливість, неординарність, вміння працювати в команді оцінювало експертне журі: заступник директора з виховної роботи – Шаповал Н.О., завідувач економічного відділення – Коник А.А., методист – Малюх Т.В.

Студенти та викладачі мали змогу долучитися до цікавого просвітницького і розважального заходу, який складався з шести раундів: «Розминка», «Ерудит», «Влучні вислови», «Відгадай, що в чорному ящику», «Розгадайте ребус», «Екослово».

Протягом брейн-рингу команди-суперники вели запеклу боротьбу за перемогу, але, незважаючи на це, гра проходила у веселій і дружній обстановці. Студенти відповідали на теоретичні запитання, доповнювали вислови, пов’язані з економікою та відгадували ребуси.

     

Цікаво, що зал теж не дрімав, глядачі активно підтримували учасників, дружньо обговорювали найбільш гострі моменти, а коли їм випала можливість, розв’язували нестандарті задачі на економічну та математичну тематику.

У результаті цікавої та напруженої боротьби переможцем стала команда «Business people», ІІ місце здобула команда «Мега мозок», а ІІІ місце виборола команда «Абсолютна перевага».

Для усіх присутніх брейн-ринг подарував незабутні враження, шквал позитивних емоцій та просто гарний настрій від спілкування у родинному колі. За одностайною думкою учасників, подібні заходи слід проводити частіше, адже вони є цікавим для студентів, неабияк стимулюють їх творчу активність, заохочують до накопичення знань і зближують студентські колективи.

      

Бажаємо усім бути наполегливими у навчанні, оскільки саме розвинений інтелект є головною умовою успішності у майбутній професії !!!

Викладачі Омельченко І.В, Шило Н.В.

Навчальна робота | Просмотров: 600 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 14 Березня 2018

Гамірно та весело сьогодні в спортивній залі коледжу. Стартувало спортивне свято – відкритий «Кубок Співдружності» Бобровицького району з волейболу серед чоловіків. В змаганнях беруть участь команди «Співдружність 1», «Співдружність 2» з Бобровиці, «Зірка» з Ніжина, «Біг-Пол» з Козельця, «Митниця» з Чернігова та команда Бобровицького коледжу економіки та менеджменту ім. О.Майнової.

         

На спортивне свято завітали голова Бобровицької райдержадміністрації
Василь Кучерина, голова районної ради Володимир Ляховенко, депутат обласної ради, керівник ТОВ «Козацьке» Сергій Чубовський, заступник голови Бобровицької районної ради Андрій Ткаченко, начальник відділу культури та туризму Бобровицької райдержадміністрації Марія Герасименко, директорат коледжу та ветерани волейболу.

         

          

Змагання проходять за підтримки депутата обласної ради Сергія Чубовського від Аграрної партії України. Вболіваємо за команду Бобровицького коледжу!

     

     

Юлія Петренко,

заступник директора з навчальної роботи

Навчальна робота | Просмотров: 704 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 03 Березня 2018

      22 лютого викладачі колледжу Жиглій Т.С., Турчин І.М та Чуб І.О провели профорієнтаційну роботу в школах Баришівського району, відвідавши Баришівську НВК, гімназію, Баришівську ЗОШ І-ІІІ ст. ім.М.Зерова та Перемозьку ЗОШ І-ІІІ ст.

      

     Директори шкіл привітно зустрічали та сприяли проведенню профорієнтаційної роботи з учнями 9, 11 класів. Учні шкіл виявили найбільшу цікавість про виплату стипендій та працевлаштування після закінчення навчання в коледжі.

     

Навчальна робота | Просмотров: 682 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 22 Лютого 2018


Онлайн рапортичка

Відскануй