width=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1409]
Навчальна робота [303]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

Науково-практичні теорії сьогодення та перспективи розвитку співпраці: студент - виробничник

Студенти-випускники технологічного відділення спеціальності «Агрономія» пройшли заключний етап технологічної практики, результатом якої став захист звітів-щоденників в рамках зустрічі представників виробництва та студентів. Аби заслухати доповідачів та поспілкуватись з підростаючим поколінням майбутніх аграріїв до коледжу завітали керівник ФГ «Хлібний лан» Володимир Миколайович Пономаренко та агроном голландської компанії «Pijk Zwaan Ukraine» Тарас Васильович Рубанка, випускник коледжу 1999 року.

Завдяки постійній роботі колективу коледжу по розширенню меж співпраці «Коледж - Підприємство» студенти-практиканти мали змогу відпрацювати практичні уміння і навички в потужних господарствах Чернігівської та Київської областей, що займаються вирощуванням сільськогосподарських культур та переробкою рослинницької продукції, а саме: ТОВ «Наташа-Агро», ПП «Агрофірма «Прогрес Плюс», ТОВ «Камелія - РR», ТОВ «Світанок», СТОВ «Прогрес», ПСП «Авангард», ТОВ «Земля і Воля», ТОВ «Українська молочна компанія».

За допомогою мультимедійних презентацій та відеосюжетів присутні мали змогу побачити інноваційні технології виробництва рослинницької продукції, збір врожаю, обробіток грунту та інше.

Захист звітів перейшов в жваву дискусію, студенти активно ділились набутим досвідом, враженнями з виробництва. Так, Вадим Стогній зазначає: «Я проходив практику в ТОВ «Наташа-Агро», де ознайомився з сучасними методами ведення галузі рослинництва. Використовував набуті теоретичні знання в коледжі в практичній діяльності. Під час практики у мене не виникло жодних проблем і після цього моє рішення працювати за обраною професією стало ще більш твердим. Я побачив на власні очі те, що чув на заняттях і саме цей досвід викликав бажання вдосконалювати знання здобуті у коледжі».

Катерина Масляєва, з впевненістю констатує: «Проходження практики на базі ТОВ «Камелія - РR» дало мені можливість набути практичних умінь і навичок в роботі по вирощуванню та догляду за рослинами. Була приємно здивованою від працівників підприємства, які з розумінням ставляться до практикантів та створюють всі необхідні умови для успішного проходження практики. Я б не сказала, що мені було важко під час практики, варто було лише точно виконувати всі поради керівника, а теоретична база, здобута у коледжі - цілком достатня».

Присутні фахівці отримали відповіді на поставлені запитання та справедливо оцінили роботу практикантів, які продемонстрували повну готовність до завтрашнього майбутнього в аграрній сфері.

Приємно відмітити, що всі студенти отримали схвальні відгуки від керівників підприємств, зарекомендували себе на базах практики відповідальними, вихованими, розумними, готовими навчатись, удосконалювати свої практичні уміння і навички, крім того студентів запросили працювати на робочі місця після закінчення коледжу.

  

  

  

  

       В.Л. Філатова, завідуюча технологічним відділення 

Категорія: Оголошення та новини коледжу | Додав: verteletsky93 (10 Жовтня 2019)
Переглядів: 11 | Рейтинг: 0.0/0 |-->
Журнал
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Кафедра педагогіки НУБіП запрошує на навчання