width=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1044]
Навчальна робота [308]
Виховна робота [201]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

Нарада з питань проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році

З метою організованого проведення у 2019 році державної підсумкової атестації з окремих предметів у формі зовнішнього незалежного оцінювання студентів закладів фахової передвищої освіти, які здійснюють навчання за освітнім рівнем повної загальної середньої освіти 08 листопада на базі Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ відбулась нарада з питань проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році за участю працівників Київського регіонального центру оцінювання якості освіти.

У засіданні від коледжу взяли участь: відповідальна особа за організацію та проведення ЗНО Горда Ю.С., викладач української мови та літератури Суліменко Н.М., історії України - Коник А.А., математики - Шимко В.М. Представники КРЦЯО наголосили,що в 2019 році студенти коледжу обов’язково проходитимуть ДПА у формі ЗНО з двох предметів українська мова і література (українська мова) та математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ ст.) – за вибором учасника,обговорили питання щодо використання програм ЗНО з різних предметів, критерій оцінювання, провели аналіз результатів 2018 року. Надалі робота продовжилась по секціям.

Одночасно відбулась нарада ОМО викладачів української мови та літератури, зарубіжної літератури. Обговорювалися питання проведення ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка та ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика. Також Молочко С.Р., старший викладач кафедри філологічних дисциплін та методики викладання ЧОУППО ім. К.Д.Ушинського, розповіла про проблеми і перспективи ЗНО у 2019 році.

      

   

 

Зав. відділення А.А.Коник

Голова комісії соціально-гуманітарних дисциплін Н.М.Суліменко

Категорія: Оголошення та новини коледжу | Додав: verteletsky93 (08 Листопада 2018)
Переглядів: 16 | Рейтинг: 0.0/0 |
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання