width=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1044]
Навчальна робота [308]
Виховна робота [201]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

Міжвузівсько-шкільна студентсько-учнівська конференція об’єднала студентів коледжу і учнів міських шкіл

Міжвузівсько-шкільна студентсько-учнівська конференція «Писемність і мова: історія і сучасність», приурочена до Дня української писемності і мови, об’єднала студентів коледжу і учнів міських шкіл. Адже конференція –це обмін думками, взаємоінформація, спілкування, поглиблення знань.

    

Учасники конференції підготували змістовні доповіді-презентації з актуальних проблем писемності і мови. З цікавістю студенти слухали про мовні ситуації в сучасній Україні: суржик, молодіжний сленг, уживання ненормативної лексики ученицю 10 класу Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Купрій Валерію; про цікаві факти української мови студента групи №1 Лесенка Владислава; про джерела українських фразеологізмів студентку групи А-21; про відомих українських мовознавців студента групи №1 Крижанівського Володимира та інших доповідачів.

      

Всі учасники конференції отримали дипломи, які вручили завідувач економічного відділення Коник А.А. та методист Леденко О.П.

   

Організували конференцію викладачі циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін, а провела викладач української мови і літератури, голова комісії Суліменко Н.М.

 

Малюх Т.В., викладач

Категорія: Оголошення та новини коледжу | Додав: verteletsky93 (07 Листопада 2018)
Переглядів: 13 | Рейтинг: 0.0/0 |
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання