>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1732]
Навчальна робота [305]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

Міжвузівська студентсько-учнівська науково-практична конференція «Поки жива мова в устах народу, до того часу живий і народ»

В рамках тижня комісії соціально-гуманітарних дисциплін, який розпочався 22 лютого, відбулася Міжвузівська студентсько-учнівська науково-практична конференція «Поки жива мова в устах народу, до того часу живий і народ», приурочена до Міжнародного дня рідної мови.

Під час роботи конференції студенти розкрили актуальні питання мовної політики та культури в Україні, визначили  й проаналізували сучасні виклики мовної освіти, з’ясували методики розв’язання окремих проблем та окреслили шляхи  популяризації української мови серед молоді.

Усі учасники  конференції погодилися зі словами, що були сказані у підсумку спільної роботи.  Людина інтелектуальна, свідома мусить розуміти, що знання мови дає їй нові можливості. Рідними можуть бути і дві мови — мова рідної матері й мова рідної держави, а тим більше як вони є спорідненими, одного кореня.   Модератори конференції звернулися до студентів із проханням усвідомити, що вони,  сучасна молодь, — нова генерація українців, котра здатна змінити країну, і для цього необхідна  повага до  мови як  державницького атрибуту.

  

  

Наталія Суліменко, викладач

Категорія: Оголошення та новини коледжу | Додав: vipkaua98 (22 Лютого 2021)
Переглядів: 11 | Рейтинг: 0.0/0 |

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання