>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1846]
Навчальна робота [310]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

Міжвузівська студентська науково-практична конференція «Наука і сьогодення»

Уже стало традицією проводити в нашому навчальному закладі міжвузівські студентські науково-практичні конференції. Такий захід,  учасниками якого стали студенти нашого коледжу та заочно прийняли участь студенти ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут», ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут», ВСП «Ніжинський фаховий коледж НУБіП України» відбувся в коледжі .

 Тема конференції: «Наука і сьогодення» – сучасна та пізнавальна.

 

Дуже цікавий і змістовний виступ підготував студент групи №1 Набок Денис (керівник Баранчук В.С.) на тему:  «Коронавірус: все, що треба знати сучасним студентам» та ознайомив присутніх із статистикою по даній хворобі, симптомами, перебігом та профілактикою  ковіда-19.

 

Про фундаментальні засади математики для розвитку аграрної галузі країни в цілому  та навчання студентів аграрних коледжів зокрема проінформували слухачів студентка групи М-21 Ягола Аліна (керівник Бабич Г.О.) на тему: «Математика і сьогодення» та студентка групи Ф-21 Микал Вероніка (керівник Руднєва С.М.) презентувала тему: «Дисципліни природничо - математичного циклу в системі підготовки студентів аграріїв»

 

 

Не менш цікавим і змістовним став виступ  студентки групи №2 Старченко Ані (керівник Мартишевська М.Ф.) на тему: «Хімія і сьогодення». Студентка разом зі своїм науковим керівником не тільки висвітлили новини в даному науковому секторі, а й донесли до слухацької аудиторії інформацію про  неоціненний вклад українських науковців в галузі хімії, біології та медицини.

 

Усі учасники отримали сертифікати.

 

Баранчук В.С., Руднєва С.М., викладачі математичних та природничо-наукових дисциплін

Категорія: Оголошення та новини коледжу | Додав: verteletsky93 (27 Травня 2021)
Переглядів: 31 | Рейтинг: 0.0/0 |


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання