width=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1524]
Навчальна робота [303]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

Міжвузівська студентська науково-практична конференція «Моя кар'єра в Україні»

Життя – це процес постійного вибору.

Щомиті людина має вибір: або відступ,

або просування до мети. Обрати розвиток

замість страху разів десять на день – означає

десять разів просунутися до самореалізації.

Абрахам Маслоу, психолог

Впровадження новітніх технологій, зміни в організації суспільних та економічних відносин, глобалізаційні процеси зумовлюють підвищення уваги до аспектів особистісного становлення та самовдосконалення. Особливої уваги потребує питання професійного самовизначення особистості. З огляду на це, роль професійної орієнтації в умовах швидкозмінюваного ринку праці повсякчас зростає.

Одним із головних завдань сучасного етапу глобалізації, інформатизації, впровадження ринкових важелів виробництва є підготовка конкурентоздатного кадрового персоналу як головної рушійної сили організації, за умови що персонал є її основним багатством.

Практика показала, що працівники не завжди усвідомлюють можливості і перспективи свого професійного розвитку, досить часто в організації неефективно використовують їхній особистісний і професійний потенціал, не враховують реальних здатностей працівників у виконанні того чи іншого виду професійної діяльності. Це підтверджує потребу вивчення психолого-педагогічних розвитку кар'єри особистості в контексті  реальних умов сучасної праці.

З метою обговорення основних аспектів подальшого розвитку кар'єри студентів-випускників економічного відділення 27 листопада відбулася Міжвузівська студентська науково-практична конференція «Моя кар'єра в Україні». 

Цікаві вступи, яскраві презентації, захоплюючі відеоролики, гарячі дискусії - підсумок великої пошукової роботи студентів та їх керівників.

  

  

   

 

О.П. Леденко, викладач

Категорія: Оголошення та новини коледжу | Додав: verteletsky93 (27 Листопада 2019)
Переглядів: 14 | Рейтинг: 0.0/0 |


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Кафедра педагогіки НУБіП запрошує на навчання