>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1709]
Навчальна робота [305]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

Міжнародний День прав людини

10 грудня в світі відзначається Міжнародний день прав людини, що був заснований на засіданні Генеральної Асамблеї ООН у 1950 році.

Головна мета Міжнародного дня прав людини – торжество в усьому світі понять свободи, безпеки й чесності людей по відношенню одне до одного.

Одним із найважливіших міжнародних актів із захисту прав людини і громадянина є Загальна декларація прав людини, яка була прийнята й проголошена Генеральною Асамблеєю ООН 10 грудня 1948 року.

Права людини є найважливішим питанням внутрішньої та зовнішньої політики всіх світових держав. Забезпечення прав і свобод людини, їх практична реалізація є критерієм, за яким оцінюється рівень демократичного розвитку будь-якої держави і суспільства в цілому.

Права людини – це соціальна спроможність людини вільно діяти, самостійно обирати вид та міру своєї поведінки з метою задоволення своїх різнобічних матеріальних та духовних потреб шляхом користування певними соціальними благами в межах, визначених законодавчими актами.

Захист прав людини є одним із головних завдань міжнародної спільноти. Тому в цій галузі існує близько 300 декларацій, конвенцій, хартій, у різний час створених і визначених світовим співтовариством. Цей процес набув особливої інтенсивності після закінчення Другої світової війни, створення Організації Об’єднаних Націй, інших демократичних міжнародних інституцій.

Всі ці питання були широко висвітлені на відкритому онлайн-занятті гуртка «Феміда» коледжу, в якому взяли участь студенти усіх курсів.

Утвердження високих правових стандартів, підвищення рівня правової освіти та правової культури здобувачів освіти на шляху створення сильної демократичної та правової держави – мета даного заходу.

    

  Ольга Науменко, керівник гуртка «Феміда»

Категорія: Оголошення та новини коледжу | Додав: fagreen039 (10 Грудня 2020)
Переглядів: 79 | Рейтинг: 0.0/0 |

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання