1
 width=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1089]
Навчальна робота [308]
Виховна робота [201]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

Крок у майбутнє: навчання і стажування за кордоном

18 грудня в стінах коледжу відбулись дві цікаві зустрічі: з директором компанії АВМpartners Віталієм Андрусяк та координатором міжнародних проектів Всеукраїнського центру освітнього консультування Андрієм Малецьким по питаннях стажування та працевлаштування студентів аграрних вузів за кордоном, зокрема в Німеччині та Польщі.

Компанія АВМpartners тісно співпрацює з фермерськими господарствами Німеччини у рамках студентської програми стажування в сільськогосподарському секторі. Віталій Андрусяк повідомив, що Німецька Асоціація фермерів землі Гессен та інші фермерські господарства запрошують українських студентів на студентське сезонне виробниче стажування по збору фермерської продукції: спаржа, полуниця, огірки тощо.

Андрій Малецький представив громадську організацію «Інноваційні технології в освіті» ІНТЕОС освітній проект «Навчання і стажування без кордонів» Praktyka Poiska. Мета програми: вивчення студентами сучасних методів і технологій у відповідній галузі на потужностях провідних компаній світових брендів на всій території Польщі; надання молодим фахівцям можливості потужного кар'єрного старту у компанії світового бренду.

Студенти отримали інформацію про роботодавців, про переваги програм та відгуки кандидатів, ознайомились з пропозиціями щодо працевлаштування: заробітною платою, тривалістю стажування, графіком роботи та вимогами до кандидатів.

Основними вимогами для участі у програмах є наявність біометричного закордонного паспорту, бажання та можливість проходити стажування за кордоном. Проходячи закордонну практику, студенти матимуть можливість не тільки працювати, а й активно відпочивати та знайомитися з особливостями іншої країни та її мешканців.

      

   

Завідуюча технологічного відділення В.Л.Філатова

Категорія: Оголошення та новини коледжу | Додав: verteletsky93 (19 Грудня 2018)
Переглядів: 59 | Рейтинг: 0.0/0 |

Увага !

До відома студентів

ІІ семестр 2018-2019 навчального року для навчальних груп:

  • П-21, Л-21,
  • М-21, А-21,
  • Р-41, Л-41

розпочнеться 28 січня 2019 року.
Для всіх інших навчальних груп коледжу початок семестру – 04.02.2019 року.

День народження
Журнал
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Кафедра педагогіки НУБіП запрошує на навчання