>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [2045]
Навчальна робота [315]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

«КРОК У МАЙБУТНЄ»

День відкритих дверей – це не лише цікава подія, а й важливий крок для випускників шкіл щодо прийняття відповідального рішення, від якого залежатиме їхнє професійне майбутнє.

Черневого, по-літньому теплого і сонячного дня Бобровицький фаховий коледж гостинно відчинив двері для абітурієнтів, їхніх батьків і всіх бажаючих познайомитися з нашим закладом освіти.

Викладачі коледжу Турчин І.М., Суліменко Н.М., Науменко О.М., провели екскурсії по коледжу, познайомили з навчальними лабораторіями та матеріальною базою навчального закладу. До заходу також залучились і наші студенти Салівон Я., Ткаченко В., Чабан Д., які з власного досвіду ділилися цікавим студентським життям: участь у художній самодіяльності, спортивно-масових заходах, міжвузівських науково-практичних конференціях, гуртковій роботі.

Після екскурсії коледжем відповідальний секретар Валентина Філатова, надала учасникам зустрічі ґрунтовні роз’яснення щодо новацій вступної кампанії у 2022 році, а також пояснила, коли очікувати початку вступної кампанії для тих, хто складатиме НМТ.

Крім того, на брифінгу питання-відповідь, учасники отримали відповіді на всі запитання, які залишились у батьків та абітурієнтів після зустрічі.

Чекаємо вас у нашій дружній студентській родині.

  

  

Олена Соловей,

Керівник відділу профорієнтації

Категорія: Оголошення та новини коледжу | Додав: fagreen039 (02 June 2022)
Переглядів: 33 | Рейтинг: 0.0/0 |

Онлайн рапортичка

Відскануй