>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [2045]
Навчальна робота [315]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

Комплексний державний іспит за фахом студентів 3-го курсу спеціальності 072 - «Фінанси, банківська справа та страхування» пройшов успішно.

23 червня 2022 року відбувся комплексний державний іспит за фахом для студентів ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування», кваліфікації фахового молодшого бакалавра з фінансів, банківської справи та страхування.

     Іспит відкрила заступник директора  з навчально - виховної роботи Петренко Ю. В., яка зачитала наказ директора, представила екзаменаційну комісію та побажала успішного проходженні іспиту. Цього року до складу комісії входили: голова комісії – к.е.н., завідувач міжкафедральної навчальної лабораторії на базі ВСП «Бобровицького фахового коледжу імені О.Майнової НУБіП України, методист коледжу Євенко Т.І., члени комісії –завідувач економічним відділенням, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист  Коник А.А., викладачі економічно - облікових  дисциплін Майданюк О.В., Мовчун Л.О. та секретар комісії – Сєра О.В.

Враховуючи сьогоднішні реалії воєнного стану в Україні, державний іспит відбувся в дистанційному режимі через платформу Zoom та сервісу Google Classroom. Всі студенти вчасно розпочали виконувати завдання та показали відповідальне ставлення до підготовки, адже результат всієї групи був позитивним.

По завершенню іспиту комісія приступила до перевірки робіт й відзначила високий рівень підготовки студентів. Наприкінці, голова комісії Тетяна Євенко оголосила результати, відмітила якість екзаменаційних робіт та подякувала всім за уважність та наполегливість у виконанні завдань.

Від себе хочемо також привітати наших студентів із завершенням важливого етапу в їхньому житті! Побажати успішної реалізації всіх задумів!

Пам’ятайте, що НУБіП ваша дорога Бобровицька МНЛ ваша перемога!

 

Завідувач міжкафедральної навчальної

лабораторії на базі ВСП «Бобровицький

фаховий коледж імені О. Майнової

НУБіП України, методист коледжу

Євенко Тетяна Іванівна

 

Категорія: Оголошення та новини коледжу | Додав: verteletsky93 (23 June 2022)
Переглядів: 8 | Рейтинг: 0.0/0 |

Онлайн рапортичка

Відскануй