>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [2148]
Навчальна робота [323]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

Комплексний державний іспит студентів – менеджерів

Традиційно на початку року, у січні студенти 4-го курсу спеціальності 073 «Менеджмент» складають комплексний державний іспит, який є одним з ефективних механізмів діагностики рівня знань та освітньо-професійної підготовки випускників.

  

Цьогоріч, враховуючи воєнну ситуацію, іспит було організовано та проведено у змішаному форматі. Незважаючи на деякі побоювання, все таки ніщо не завадило 16-м студентам-менеджерам успішно завершити своє навчання в коледжі- скласти іспит та підтвердити не тільки наявність фахових знань, професійних навичок і умінь, а й здатність приймати правильні рішення у конкретних виробничих ситуаціях. Варто відмітити, що усі студенти групи показали хороші результати, високий та достатній рівень знань і фахових компетентностей, вміле володіння навиками аналізувати практичні проблеми і приймати необхідні рішення в управлінських ситуаціях. Це ще раз підтверджує, що час і зусилля потрачені недаремно, адже навчання – є, було і буде одним з головних складових розвитку особистості.

  
Тож, любі студенти-випускники! Завершення навчання у ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової» це лише початок, старт вашої професії. Обов’язково навчайтеся, розвивайтеся, самоудосконалюйтеся, адже життя щоденно відкриває перед нами нові горизонти та можливості – будьте готовими їх реалізовувати.

Головний Ваш іспит – життя ще попереду, і кожен сам згодом вирішить яку оцінку заслуговує. Сподіваємося, що ті знання, досвід, моменти, які були у вас за час навчання у нашому закладі стануть для вас точкою опори по життю. Мирного Вам неба, реалізації планів, задумів, сподівань!

Яна Соколовська, викладач економічно-облікових дисциплін, екзаменатор

Категорія: Оголошення та новини коледжу | Додав: fagreen039 (13 Січня 2023)
Переглядів: 14 | Рейтинг: 0.0/0 |

Онлайн рапортичка

Відскануй