>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [2096]
Навчальна робота [322]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

Комплексний державний іспит – це завершальний етап навчання в коледжі!!!

 

  Для випускників комплексний державний  іспит  – це надзвичайно важливий момент, адже вони перед членами екзаменаційної комісії повинні підтвердити свій рівень, здобутих у коледжі, теоретичних знань та практичних умінь.

        У відповідності до графіку навчального процесу  21 січня 2022 р. у  ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової НУБіП України», відбувся комплексний державний іспит фахівців денної форми навчання  студентів  IV курсу, економічного відділення, групи  М-41 спеціальності 073 «Менеджмент».

        Із великою відповідальністю і помітним хвилюванням, студенти прийшли на комплексний державний іспит.

       Здобувачі фахової переддипломної освіти показали достатній рівень теоретичної та практичної підготовки. Найбільш змістовними та агрументованими були відповіді на білети Калашнік Ярослави, Лесенка Владислава, Салати Анни, Скивки Іванни.

      Це означає,  що кожен із них обрав спеціальність менеджер не випадково, і,  в подальшому виконуватиме професійні обов’язки на належному рівні.

     

     Екзаменаційна комісія спеціальності 073 «Менеджмент» вітає студентів з успішним підтвердженням відповідних знань, навичок і умінь, здатність приймати правильні рішення у конкретних виробничих ситуаціях.

        Бажаємо випускникам ніколи не зупинятись на досягнутому, завжди вдосконалюватись, самореалізовуватись, і  продовжувати навчання по обраній спеціальності.

  

  

  

                                                                          Березан Лідія, екзаменатор

Категорія: Оголошення та новини коледжу | Додав: fagreen039 (21 Січня 2022)
Переглядів: 108 | Рейтинг: 0.0/0 |

Онлайн рапортичка

Відскануй