width=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1146]
Навчальна робота [308]
Виховна робота [201]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

ГОЛОВНИЙ ЖИТТЄВИЙ ВИБІР

Вибір професії – невід’ємний етап у житті кожного. Рано чи пізно ми всі виходимо на роздоріжжя, щоб серед тисячі шляхів обрати свій, єдиний. І тут важливо не помилитися – віддати перевагу тій професії, яка найбільше відповідає покликанню, знанням, потенціалу. Адже правильний вибір професії зумовлює моральне задоволення, позитивну самооцінку, високу продуктивність праці, якість продукції.

Викладачі нашого коледжу своїм завданням вважають ознайомлення учнів з професіями та правилами їх вибору, формування вміння зіставляти свої здібності з вимогами щодо набуття конкретної професії. Реалізації цих завдань сприяють Ярмарки професій, які проводить державна служба зайнятості.

28 листопада викладачі Демидюк М.Л., Науменко О.М. взяли участь у Ярмарці професій, організованій Козелецькою філією Чернігівського обласного центру зайнятості.

В ході ярмарки школярі смт. Козелець та прилеглих сіл мали змогу ознайомитись із інформацією про вищі навчальні заклади, які взяли участь у заході, отримати консультації щодо професій і спеціальностей, відповіді на питання про організацію навчання, правила прийому та ін.

Було приємно, що значну кількість випускників та батьків Козелеччини зацікавив консультпункт нашого коледжу. За допомогою відеороликів наші консультанти надали детальну інформацію про спеціальності, які можна здобути, розповіли про перспективи продовження навчання і працевлаштування. Зацікавлені учні отримали інформаційні проспекти.

Що ж, - учням думати над своїм вибором, а нам - чекати нове поповнення і вірити, що наш коледж обов֦’язково буде в числі обраних.

   

 

Центр кар’єри та працевлаштування

Категорія: Оголошення та новини коледжу | Додав: verteletsky93 (28 Листопада 2018)
Переглядів: 62 | Рейтинг: 0.0/0 |

Увага !

До відома студентів

5 лютого розпочалася реєстрація для участі
в зовнішньому незалежному оцінюванні.
Процедура реєстрації триватиме до 25 березня.

Журнал
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Кафедра педагогіки НУБіП запрошує на навчання