width=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1502]
Навчальна робота [303]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

Французьких друзів радо зустрічали в коледжі

Впродовж багатьох років коледж плідно співпрацює з французькими громадськими організаціями, сільськогосподарськими ліцеями. Обмін досвідом, думками, навіть просте спілкування сприяють розширенню кругозору студентів, мають неабиякий вплив на їх світосприйняття.

      

Про молодіжні проблеми сьогодення і йшла мова на зустрічі студентів з представниками французької асоціації «Діти України», які завітали до коледжу. Розповівши про свій життєвий шлях, а серед гостей були дворазовий чемпіон Франції, дворазовий призер Європи і світу з велосипедного спорту Люсі Лєфевр, агроном і ландшафтник за освітою, мама і бабуся за діяльністю Марян Лєфевр, робітник автозаводу Бернар Баттароззі, логістик Марі Радованович, професійний спортсмен-велосипедист Нільс Брузес, всі відмітили, що тільки міцні знання, старання, цілеспрямована праця можуть принести бажані результати.

      

- Ви майбутнє України, саме вам творити її новітню історію, створювати європейські умови життя, - підсумували виступаючі.

Слід відмітити, що сама асоціація живе проблемами України вже більше 10 років. Оздоровлення дітей Бобровиччини в сім’ях, матеріальна підтримка українських студентів, які навчаються у вищих навчальних закладах України і Франції, пропаганда України у Франції - неповний перелік їхньої благодійної діяльності. Ось і сьогодні скарбник асоціації вручила ще два конверти для оплати за навчання двом випускникам коледжу.

Після знайомства з коледжем президент асоціації Сіріль Лєфевр, як і кожен з гостей, висловив захоплення навчальним закладом, викладачами і студентами.

      

 

Микола Демидюк, викладач коледжу

Категорія: Оголошення та новини коледжу | Додав: verteletsky93 (07 Листопада 2019)
Переглядів: 13 | Рейтинг: 0.0/0 |
Журнал
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Кафедра педагогіки НУБіП запрошує на навчання