Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1607]
Навчальна робота [303]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

***

ДО 3 КВІТНЯ НАВЧАЄМОСЯ ДИСТАЦІЙНО!

 

       Відповідно до рішення Кабінету Міністрів про введення карантину в Україні та з метою запобігання поширення коронавірусної інфекції в Бобровицькому коледжі економіки та менеджменту ім.О.Майнової до 3 квітня 2020 року навчальний процес триватиме в дистанційному режимі. Про це йдеться в наказі директора коледжу Ольги Гордієнко. В коледжі також створено оперативну групу з епідеміологічного нагляду під головуванням заступника директора з виховної роботи Наталії Шаповал.

       Освітній процес призупиняється – студенти денної форми навчання до 3 квітня 2020 року навчаються за дистанційною формою. В коледжі заборонено на період карантину проведення усіх масових освітніх заходів.

       Передбачено збір інформації про стан захворюваності серед студентів, співробітників коледжу та її передачу оперативній групі щодня до 08.45 та до 15.30.

       Заступник директора з навчальної роботи Юлія Петренко, завідувач технологічного відділення Валентина Філатова, завідувач економічного відділення Алла Коник зобов’язані подати пропозиції щодо доцільності продовження весняного семестру, а також забезпечити організоване відпрацювання студентами лабораторно-практичних занять після завершення карантину, в тому числі по суботах.

       Заступнику директора з виховної роботи Наталії Шаповал організувати чергування в коледжі на період карантину, заступнику директора з адміністративно-господарської роботи Анатолію Шинкаренку  забезпечити безперебійну роботу водопровідної і електромереж у навчальних і лабораторних корпусах, студентському гуртожитку.

Завідувач гуртожитку Людмила Мороз повинна щоденно проводити моніторинг стану захворюваності серед студентів, які проживають у гуртожитку, та щодня станом на 8:45 і на 15:30 інформувати оперативну групу про стан і виявлені випадки підозри на захворювання, вжити вичерпних заходів щодо санітарної обробки гуртожитку. Студентам, які проживають за межами студентського гуртожитку, у випадку захворювання інформувати куратора групи.

       На період карантину провідному інженеру з охорони праці Василю Абрамову потрібно забезпечити протипожежний нагляд навчального корпусу, їдальні, студентського гуртожитку.

       Керівнику фізичного виховання Василю Птусі призупинити організацію і проведення масових спортивних заходів на території коледжу та участь у них студентів і співробітників закладу за його межами.

       Також призупинені відрядження працівників та студентів коледжу за кордон та по Україні.

       На період карантину суворо заборонений вхід сторонніх осіб до навчального корпусу, їдальні та студентського гуртожитку.

       Про подальші дії будемо інформувати на офіційному сайті коледжу.

 

Адміністрація коледжу

Категорія: Оголошення та новини коледжу | Додав: verteletsky93 (12 Березня 2020)
Переглядів: 81 | Рейтинг: 0.0/0 |


День народження
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Кафедра педагогіки НУБіП запрошує на навчання