width=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1409]
Навчальна робота [303]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

Майбутні управлінці продовжують технологічну практику

Для закріплення та поглиблення отриманих знань у процесі навчання, набуття практичних вмінь та навичок  адміністративного та функціонального управління підприємством, прийняття управлінських рішень, студенти 4 курсу спеціальності «Менеджмент»  проходять технологічну практику. Цього року її організацію взяло на себе ТОВ «Світанок», з яким коледж тісно співпрацює впродовж багатьох років.

  8 жовтня відбулося знайомство студентів-практикантів з керівним складом підприємства: керівником Ганчевим С.І., його заступником Лесенком Л.Г., головним бухгалтером Халімон В.В., економістом Олійник Т.Г., які розповіли про матеріально-технічну базу товариства, його документаційне забезпечення, організаційну структуру управління. Майбутні управлінці також мали можливість ознайомитись з рівнем організації робочих місць, охорони праці та умовами праці в господарстві.

Загалом, початок практики виявився насиченим різними виробничими та практичними ситуаціями, які викликали у студентів безліч запитань. А скільки їх ще попереду!

  

   Турчин І.М., викладач економічно-облікових дисциплін

Категорія: Оголошення та новини коледжу | Додав: verteletsky93 (08 Жовтня 2019)
Переглядів: 10 | Рейтинг: 0.0/0 |-->
Журнал
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Кафедра педагогіки НУБіП запрошує на навчання